У Молдові через негоду перекрили частину трас та два КПП на кордоні з Україною

Через снігопади та шквалистий вітер, які обрушилися на Молдову, частина автомобільних трас закриті, близько двох десятків населених пунктів залишилися без електрики.

Про це повідомляє «Укрінформ».

У Прикордонній поліції Молдови повідомили про тимчасове закриття контрольно-пропускних пунктів «Чадир-Лунга – Нові Трояни», «Паланка – Маяки» (на кордоні з Україною), «Вулканешти», «Кагул-Оанча» (на кордоні з Румунією). У Погранполіції порекомендували скористатися іншими маршрутами або утриматися від поїздок до поліпшення погодних умов.

За даними Департаменту надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, близько 20 населених пунктів у Кагульському, Леовському районах та на території Гагаузького автономно-територіального утворення (південь Молдови) залишилися без електрики. Аварійні бригади та рятувальні служби працюють в посиленому режимі. У Кагульському районі на півдні країни закрито частину автомобільних доріг, а також під'їзні шляхи до річкового порту Джурджулешти. Через снігові замети обмежено рух транспорту на автошляхах, що ведуть до міст Тараклія, Кагул і Вулканешти.

Через складні метеоумови скасовані кілька авіарейсів в Кишинівському міжнародному аеропорту, включаючи рейс Кишинів - Відень.

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіпп зажадав від відповідних служб максимальної мобілізації для надання своєчасної допомоги нужденним громадянам.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm