У «Нафтогазі» кажуть, що не «бодяжать» газ

Колір полум'я в газовій плиті залежить зовсім не від складу газу, а від чистоти плити і достатньої кількості повітря в приміщенні.

Про це йдеться у роз'ясненні НАК «Нафтогаз України», розміщеному на сторінці компанії у Facebook, повідомляє Укрінформ.

«Коли газова конфорка починає горіти червоним або жовтим полум’ям, а улюблений чайник – довго закипати, більшість людей одразу уявляють зловмисних хіміків з Нафтогазу, які «бодяжать» блакитне паливо і заробляють на цьому шалені гроші. Спростовуємо міфи. До речі, виявилось, що причини для хвилювання власники плит, конфорки яких горять червоним або жовтим полум’ям, таки мають. Колір полум'я в газовій плиті залежить зовсім не від складу газу, а від чистоти газової плити і достатньої кількості повітря», - зазначають в «Нафтогазі». 

В ідеально відрегульованій конфорці, йдеться у повідомленні, газ горітиме рівномірним синім полум’ям. Червоний колір вогню у конфорці свідчить про підвищене виділення окису вуглецю, що може призвести до отруєння чадним газом. 

«Тому, якщо газ горить червоним кольором і газова колонка гасне, слід негайно викликати майстра», - наголосили в «Нафтогазі».

Жовтий колір - в приміщенні недостатньо кисню при його згорянні, або форсунка закоптилася, або забруднена газова конфорка, або на кухні погана вентиляція.

«Помітивши порушення забарвлення вогню, не згадуйте лихих «бодяжників» з Нафтогазу, а звертайтесь до майстра, який зможе відрегулювати плиту, почистити газову колонку, відрегулювати повітряний затвор в котлі, замінити форсунок пальника», - заявили в «Нафтогазі».

-

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Петро Якович8 січня 2017 16:18 Відповісти IP:  78.154.162.--- Газ бодяжат!!! появляется жовте полумя одночасно на всіх газових плитах на своїх і сусідських коли жаліємся на 104 бодягу відключают
  • Калина28 грудня 2016 16:45 Відповісти IP:  46.133.196.--- Бодяжат ще як.Минулі роки я спалювала газу у два рази менше при опалюванні тієї ж самої площі квартири.У мене з 2006р.інд.опалення.Для порівняння взяла старі квитанції.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm