У «Нафтогазі» кажуть, що не «бодяжать» газ

Колір полум'я в газовій плиті залежить зовсім не від складу газу, а від чистоти плити і достатньої кількості повітря в приміщенні.

Про це йдеться у роз'ясненні НАК «Нафтогаз України», розміщеному на сторінці компанії у Facebook, повідомляє Укрінформ.

«Коли газова конфорка починає горіти червоним або жовтим полум’ям, а улюблений чайник – довго закипати, більшість людей одразу уявляють зловмисних хіміків з Нафтогазу, які «бодяжать» блакитне паливо і заробляють на цьому шалені гроші. Спростовуємо міфи. До речі, виявилось, що причини для хвилювання власники плит, конфорки яких горять червоним або жовтим полум’ям, таки мають. Колір полум'я в газовій плиті залежить зовсім не від складу газу, а від чистоти газової плити і достатньої кількості повітря», - зазначають в «Нафтогазі». 

В ідеально відрегульованій конфорці, йдеться у повідомленні, газ горітиме рівномірним синім полум’ям. Червоний колір вогню у конфорці свідчить про підвищене виділення окису вуглецю, що може призвести до отруєння чадним газом. 

«Тому, якщо газ горить червоним кольором і газова колонка гасне, слід негайно викликати майстра», - наголосили в «Нафтогазі».

Жовтий колір - в приміщенні недостатньо кисню при його згорянні, або форсунка закоптилася, або забруднена газова конфорка, або на кухні погана вентиляція.

«Помітивши порушення забарвлення вогню, не згадуйте лихих «бодяжників» з Нафтогазу, а звертайтесь до майстра, який зможе відрегулювати плиту, почистити газову колонку, відрегулювати повітряний затвор в котлі, замінити форсунок пальника», - заявили в «Нафтогазі».

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram