У нас один шлях – тотальна протидія агресору, - депутат Львівської облради

Після чотирьох років війни політика влади далека від тотальної протидії агресору.

Про це заявив 17 квітня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода» Ігор Тенюх, виголошуючи заяву фракції, - передає прес-служба політсили.

«У квітні минуло чотири роки з початку так званої АТО, а насправді російсько-української війни. Відтоді кількість постраждалих від війни українців сягнула десятків тисяч осіб.

Водночас президент Порошенко і далі уникає запровадження воєнного стану, бо це означало б його персональну відповідальність як Верховного Головнокомандувача.  Більше того, чинна влада досі не спромоглася розірвати дипломатичні відносини та запровадити візовий режим з державою-агресором. Продовжується торгівля з фактичним агресором.

І тільки нещодавно Порошенко запропонував частково денонсувати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, а також припинити участь української держави в СНД», - зазначив депутат. 

За його словами, такі заяви після чотирьох років війни можна розцінити лише як передвиборчу агітацію, а реальна політика влади далека від тотальної протидії агресору, яка є винятковою переможною стратегією для України у війні з Росією.

Ігор Тенюх наголосив, що вимагає невідкладно ухвалити низку важливих законопроектів, зареєстрованих у парламенті свободівцями, що стосуються припинення торгівлі з окупованими територіями та розриву дипломатичних стосунків із Росією, зокрема: №0002 «Про денонсацію договору про дружбу, співробітництво й партнерство між Україною і Російською Федерацією», №1206 «Про дзеркальні майнові санкції щодо РФ», №2066-а «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України», №3213 «Про ембарго на імпорт товарів отриманих (вироблених) на митній території держави-агресора»,  №4808, який розриває взагалі усі міжнародні договори, укладені з агресором. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про міжнародні договори України» щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram