У Нацкомісії дали добро на збільшення тарифів енергокомпаніям

У Нацкомісії дали «добро» на збільшення тарифів енергокомпаніям

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розмістила проекти постанов про збільшення тарифів НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго», ТЕЦ і НЕК «Укренерго» для підняття зарплат співробітникам цих підприємств.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідні документи регулятор попередньо схвалив на засіданні 7 серпня.

Так, тариф на відпуск електроенергії, виробленої на атомних електростанціях (АЕС) НАЕК «Енергоатом» пропонується підняти на 3,2% (на 1,73 коп./ КВт*год) - до 55,76 коп./КВт-год (без ПДВ). За рахунок цього фонд оплати праці компанії повинен вирости з жовтня на 194,15 млн гривень.

Водночас, середній тариф для ГЕС «Укргідроенерго», з метою включення додаткових витрат на оплату праці, пропонується збільшити на 0,4% (на 0,11 коп. / КВт-год) - до 28,25 коп./КВт-год , для ГАЕС - на 0,03% (на 0,1 коп./кВт-год), до 288,95 коп./кВт-год.

Разом з тим, двоставочні тарифи на IV квартал змінюватися в частині ставки плати за робочу потужність і становитимуть 92 тис. 82,8 грн/МВт для ГЕС і 443 тис. 62,8 грн/МВт для ГАЕС (всі - без ПДВ).

Середньорічний тариф НЕК «Укренерго» на передачу електроенергії НКРЕКУ пропонує збільшити на 1,5% (на 0,075 коп./КВт-год) - до 4,969 коп./КВт-год. У свою чергу, тариф компанії на IV квартал змінюватися на 5,2% - до 5,406 коп./КВт-год (всі - без ПДВ).

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram