У поліції оцінили ситуацію із блокуванням телеканалу NewsOne

Правоохоронці поки не відкривали кримінальних проваджень щодо блокування телеканалу NewsOne, оскільки не було зафіксовано правопорушень.

Як пише «Сегодня», про це повідомив директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

За його словами, поліція продовжує забезпечувати порядок і безпеку на місці подій.

«Заяву каналу було зареєстровано в єдиному журналі обліку заяв та повідомлень, після чого поліція оглянула місце подій і прийшла до висновку, що фактів правопорушень немає, а значить підстав вносити в ЄРДР з якої-небудь статті немає», – сказав Шевченко.

Як писав «Вголос», вчора, 3 грудня, група невідомих людей у військовій формі заблокувала вхід до приміщення телеканалу NewsOne.

За словами активіста Олексія Середюка, NewsOne повинен змінити свою політику, і народний депутат України Євген Мураєв повинен перепросити за висловлювання в програмі «Український формат», де він назвав Євромайдан «державним переворотом влади». Середюк пообіцяв, що «подібні акції блокування роботи телеканалів будуть проводитися на всіх ватних телеканалах країни».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram