У поліції відкрили кримінальне провадження через зруйнований на Львівщині пам'ятник полякам

У селі Гута-Пеняцька Бродівського району Львівської області, де вандали підірвали і розмалювали нацистською символікою пам'ятник вбитим у часи Другої світової війни полякам, працює слідчо-оперативна група на чолі з начальником Нацполіції у Львівській області.

Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області.

Сьогодні, 10 січня, у Бродівське відділення поліції поступила інформація про те, що в селі Гута - Пеняцька пошкоджено пам’ятний знак жертвам трагічних подій 1944 року. На місці події працюють вибухотехніки та слідчо-оперативна група.

Правоохоронці проводять першочергові оперативні заходи та з’ясовують, коли саме і в який спосіб пошкоджено пам’ятник, а також причетних до цього осіб. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Усіх, хто має будь-яку інформацію стосовно події, поліція просить повідомляти до Бродівського відділення поліції за телефонами 102 або 0-96-517-90-70.

Як писав «Вголос», на Львівщині у селі Гуті-Пеняцькій вандали підірвали і розмалювали нацистською символікою пам'ятник, встановлений 11 років тому в пам'ять про вбитих поляків у часи Другої світової війни.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm