У Польщі Рафат Чубаров прирівняв Росію до нацистської Німеччини

Голова кримськотатарського законодавчо-представницького органу – Меджлісу – застеріг перед поступками щодо Росії. Рефат Чубаров виступив у Любліні з лекцією, що відкрила дводенний Конгрес ініціатив Східної Європи.

Про це повідомляє Польське радіо

Рефат Чубаров зазначив, що Росію потрібно змусити дотримуватися міжнародного права, а не йти на поступки Москві. На його думку, заклики частини європейських політиків до діалогу з Путіном без вступних умов: дотримання міжнародного права та припинення окупації українських земель –це повторення заспокоєння нацистської Німеччини у 1930 роках.

Рефат Чубаров наголосив, що завдяки Заходу, зокрема санкціям, вдалося зупинити російську агресію. Однак їх не достатньо, аби Росія повністю відмовилася від ворожих щодо України дій. Для цього необхідне посилення санкцій.

Конгрес ініціатив Східної Європи проходитиме два дні. Експерти, політики, чиновники та митці обговорюватимуть співпрацю у нашій частині континенту, зокрема, у сферах місцевої демократії, науки, освіти, політики, безпеки, туризму, культури та підприємництва.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram