У Польщі роботодавець постраждалої українки згодився оплатити лікування

У Польщі роботодавець постраждалої українки згодився оплатити лікування

Чоловік, який не викликав допомоги для громадянки України, що працювала нелегально, готовий оплатити її лікування.

Про це повідомило Польське радіо.

Як повідомив Вітольд  Горовський, почесний консул України в Познані, роботодавець українки аж через дві години після того, як жінці стало зле, відвіз її до містечка, залишив на лавці і викликав поліцію, як до п'яної людини. Про історію жінки консул довідався від її сестри та знайомих. Зараз справою займається поліція і прокуратура. 

Остаточно, жінка потрапила до лікарні Міністерства внутрішніх справ у Познані, її стан важкий.

Регіональна газета «Głos Wielkopolski» в середу 14 лютого повідомила, що роботодавець, у якого українка працювала «на чорно», задекларував їй свою допомогу. Представниця Консульського відділу Посольства України у Варшаві Світлана Криса підтвердила, що до дипломатичної установи надійшла заява, в якому роботодавець у письмовій формі задекларував, що оплатить лікування і подальшу реабілітацію українки. «Раніше ми зустрілися з ним і обговорили цю тему (...). Нам дуже прикро, що наша громадянка зазнала такої травми. Найважливішим повинно бути людське життя, а він наразив її на його втрату», – сказала Світлана Криса.

За повідомленням місцевих ЗМІ, роботодавець постачав овочі німецькій мережі супермаркетів і виступав у її рекламних роликах. Коли справу пані Оксани наголошено, концерн припинив співпрацю з цим підприємцем.

Справою займається прокуратура, вже допитано свідків – працівників і людей, які керують роботою. Також вилучено запис реєстратора і документацію підприємства, слідчі звернулися до лікарні з проханням надати медичну документацію. Державна інспекція праці в Познані має перевірити законність працевлаштування у випадку цього підприємства.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram