У Польщі українця прикували ланцюгом

22-річний юнак протягом восьми годин відмивав трамвай, після того, як працівники трамвайного депо спіймали його за графіті. Щоб він не втік, його прикували ланцюгом. Захисники прав людини кажуть, що це є незаконним позбавленням волі, тим часом компанія Варшавські трамваї захищає свого працівника.

Повідомляє Польське радіо з посиланням на tvn24.

Інцидент трапився з двома чоловіками, які увірвалися в трамвайне депо і почали нищити трамвай розмальовуючи на ньому графіті. Одним із графітярів був українець.

Працівник депо, який спіймав вандалів на гарячому, наказав їм усунути графіті, дійшло до сутички, внаслідок якої, поранення у голову отримав один із працівників фірми. На місце події прибула поліція, проте один із графітярів утік. Оскільки панове вирішили, що зуміють договоритися, і втручання поліції не буде необхідним, поліцаї від’їхали.

Українець мав залишитися і відмити знищений трамвай. Однак, працівник депо не мав до нього довіри, а отже прикріпив його ногу ланцюгом до колеса машини.

Президент компанії Варшавські трамваї Войцєх Бартельський пояснює, що рішення його працівника не було правильним, але графітярі не мали права знаходитися на терені депо. Він додав, що чоловіки знищили майно, і не можуть залишатися безкарним.

«Це законне затримання громадянина стало незаконним позбавленням волі» - наголошує Мацєй Каліш з Гельсінської Фундації з прав людини.

22-літній графітяр відмивав трамвай вісім годин. Ланцюгом прикований був до трамвая – годину.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram