У Польщі засудять жінку, яка торгувала українцями

У Польщі керівника кадрового відділу, яка займалася набором громадян України на роботу в будівельні фірми, звинувачують в торгівлі людьми.

Про це повідомляє українська служба Польського радіо.

«Окружна прокуратура у Вроцлаві звинуватила 44-річну Агнешку Г. у торгівлі людьми, погрозах і підробці документів. Жінка займалася набором громадян України на роботу в трьох вроцлавських будівельних фірмах», - йдеться в повідомленні.

За даними польських прикордонників, цій жінці, яка керувала кадровою політикою будівельних фірм, пред'явлено 20 звинувачень, 17 з них стосується торгівлі людьми.

В прикордонному відомстві Польщі відзначили, що ця співробітниця використовувала особисту ситуацію і незнання польської мови громадянами України, у працівників відбирали паспорти, щоб ті не могли вільно їздити по країні і залишати робочі місця.

Відносно українців застосовували і так званий механізм боргів - за повернення паспорта обвинувачена вимагала виплатити витрати, пов'язані з працевлаштуванням.

За словами слідчих, жінка також встановлювала штрафи (за хворобу, зміну місця роботи або ігнорування дзвінків), не виплачуючи зарплату.

Керівнику кадрового відділу загрожує мінімум 3 роки позбавлення волі, зазначає «Польське радіо».

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram