У Польщі здійснюється ротація американських військ що посилюють східний фланг НАТО

У Польщі здійснюється ротація американських військ, що посилюють східний фланг НАТО

Почалася операція з перекидання до Польщі американських військ, що становлять основу батальйонної бойової групи НАТО, – тактичне переміщення здійснюють двома хвилями з німецької військової бази Розе.

Піврічна ротація військ відбувається у межах так званої висунутої посиленої присутності НАТО у Польщі, а також трьох інших країн Балтії, передає «Польське Радіо». 

Американці подолають 1100 км. У планах військових – зустрічі із жителям двох польських міст. 15 жовтня відбудеться військовий пікнік у Бидґощі, а 16 жовтня – зустріч в Ельблонзі.

Після прибуття до Польщі 3 батальйони поступово замінюватимуть тих військових, які перебувають тут від весни. Нині це понад 1200 солдатів з США, Великобританії та Румунії, готових зупинити агресію в регіоні з боку Росії. Урочиста передача бойової піврічної варти відбудеться 20 жовтня у місцевості Бемово-Піскє неподалік Ожиша.

Подібні бойові групи розгорнуто також в Литві, Латвії та Естонії. До їхнього складу входять американські війська, а також канадські, британські, німецькі та польські солдати.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram