У польському Вроцлаві кожен десятий мешканець – українець, який працює чорноробочим

За даними соціального звіту «Дослідження Вроцлава» та Управління статистики, у польському місті Вроцлав проживає від 51 до 64 тисяч українців, що становить одну десяту від усього населення міста.

Про це пише Gazeta Wrocławska.

Як йдеться у повідомленні, у Вроцлаві українська нацменшина є найчисельнішою.

«Присутність іммігрантів позитивно впливає на суспільне життя у Вроцлаві. Міграція з України – це гарна можливість для розвитку польського міста. Оскільки це забезпечує Вроцлаву  необхідну кількість робочих рук. А тому міська влада повинна здійснювати всі необхідні заходи, щоб збільшувати притік мігрантів з України», - йдеться у матеріалі.

Загалом у Вроцлаві працює близько 62 тисяч осіб з України. Більшість з них  - це прибиральниці, охоронці, секретарі та офісні працівники. Також  українці у Польщі займаються вивезенням побутових відходів, прибиранням вулиць та  утриманням зелених насаджень. 12,5 тисяч українців працюють у Вроцлаві будівельниками.

Як зазначається, у Польщу українці часто переїздять цілими сім’ями. У польських початкових школах у Вроцлаві навчається близько п’ятиста дітей з України.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram