У програмі поводження з твердими побутовими відходами у Львові чимало корупційних ризиків, - депутат

У Львівській обласній раді відхилили пропозицію депутата-свободівця Михайла Коваліва дати доручення обласній державній адміністрації провести дослідження морфологічного складу твердих побутових відходів, а також оприлюднити обсяги приймання сміття для полігонів області.

Відповідну пропозицію депутата Львівської обласної ради від фракції ВО «Свобода» Михайла Коваліва відхилили 11 липня 2017 року на засіданні постійної комісії Львівської обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики під час розгляду проекту рішення «Про затвердження програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові на 2017‒2019 роки».

«Програма щодо поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові, яку обласна державна адміністрація подала на розгляд обласній раді, є вкрай сирою, а також містить внутрішні суперечності. Зокрема, морфологічна структура твердих побутових відходів, яка представлена у програмі, не відповідає реальним показникам. Наприклад, не вказано ‒ розрахунок ведеться за об'ємом чи за вагою, показники бралися з того, що надходить на полігон чи в контейнер? Є гостра потреба провести реальні морфологічні дослідження твердих побутових відходів: в різних місцях, в різні сезони, в різні дні тижня. Лише тоді можна буде говорити про середньозважені показники», ‒ зазначив Михайло Ковалів.

Свободівець наголосив, що не зрозуміло – яку кількість львівського сміття будуть приймати полігони. 

«У запропонованій програмі є лише перелік об'єктів захоронення твердих побутових відходів, але жодним словом не обмовлено про обсяги приймання сміття. Тобто обласна державна адміністрація пропонує проголосувати за голі цифри, з чого напрошується висновок, що бюджетні кошти будуть розподілятися в ручному режимі. На мою думку, корупційні ризики є очевидними», ‒ зауважив Михайло Ковалів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram