У Путіна недостатньо сил для вторгення на Україну з території Білорусі, – Держприкордонслужба

Військ Російської Федерації, які задіяні для участі у навчаннях «Захід-2017», недостатньо для вторгнення на територію України.
Про це заявив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян у програмі «Ситуація»  на телеканалі «Прямий».

«Я не думаю, що Путін готується відкрити новий фронт. Навіть для того, щоб відкрити новий фронт тих сил, які вони накопичують в Білорусі, їх буде недостатньо для наступальних дій, якщо ми говоримо про Україну. Хоча ми не повинні забувати і про країни Прибалтики. В той же час Росія завжди робить більше, ніж говорить. Дуже часто робить не те, що анонсує. Тому ці навчання будуть використовувати, по-перше, для укріплення своїх позицій на території Білорусі. Не виключено, що на ротаційній основі ці підрозділи там залишаться. І, звичайно, вони будуть використовувати ці навчання для того, щоб, можливо, перевірити і нашу реакцію на проведення таких масштабних заходів поблизу північних кордонів», – зазначив Слободян.

Втім, він погодився, що з тими експертами, які дотримуються думки, що кількість Збройних сил РФ, які початково були заявлені для участі у навчаннях, насправді буде більшою.

«Тобто є певні моменти, які вказують на те, що пильність не можна втрачати. І заходи по відпрацюванню можливих сценаріїв протидії ми відпрацьовуємо не тільки самостійно. Тому що компетенції і можливості служби обмежені. Ми працюємо спільно зі Збройними силами України, з Національною гвардією, з іншими правоохоронними органами», - підсумував предмтавник Держприкордонслужби.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram