У Раді розпочато процес реєстрації законопроекту про скасування депутатської недоторканності

Сьогодні, 13 липня в апараті Верховної Ради розпочато процес реєстрації законопроекту про скасування депутатської недоторканності.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив ініціатор законопроекту про скасування депутатської недоторканності, народний депутат від партії ВО «Свобода» Юрій Левченко.

Як зазначив політик, йому вдалося зібрати 157 підписів парламентарів при необхідних 150, для ініціювання змін до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності.

«По процедурі, спочатку мають бути перевірені підписи, після чого я отримаю право офіційно зареєструвати законопроект», - повідомив Юрій Левченко.

 

Нагадаємо, як писав Вголос, сьогодні парламентарі підтримали зняття депутатської недоторканності, затримання і арешт  із народного депутата від «Опозиційного блоку», екс-мера Харкова Михайла Добкіна.

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

 • КАРМЕЛЮК18 липня 2017 18:48 Відповісти IP:  107.167.108.--- Протокол №6 від сіонських мудреців.
  ... Торгівля, промисловість і спекуляція. У той же самий час треба посилено сприяти торгівлі і промисловості, а головне - спекуляції ... Треба, щоб промисловість висмоктала з землі і руки, і капітали і через спекуляцію передала б у наші руки всі світові гроші і тим самим викинула б усіх гоїв в ряди пролетарів . Тоді гої схиляться перед нами, щоб тільки отримати право на існування. …………………………….. (Гройсман за спекуляцію)
  ... .Підйом заробітної плати і подорожчання предметів першої необхідності. Піднімемо заробітну плату, яка, однак, не принесе ніякої користі робочим, бо одночасно ми зробимо подорожчання предметів першої необхідності нібито від падіння землеробства і скотарства………………………………………………..(Гройсман вже виконав)
  «Єврейський синдром-3» Едуард Ходос
  До жидів (єврей - до окупанта Л.Троцького, в укрмові такого слова не було) відносять тих, у кого жидами є батько і мати.
  До жидів відносять тих, у кого жидівкою є лише мати.
  До маланців — у кого батько жид.
  САМЕ ЖИДИ УКРАЇНИ СКАСУВАЛИ ГРАФУ "НАЦІОНАЛЬНІСТЬ " В УКРАЇНСКОМУ ПАСПОРТІ, ЩОБ ЗНИКНУТИ В Н-Е-Б-У-Т-ТЯ. ВОНИ ЗАМАСКУВАЛИСЯ.
 • УКР19 липня 2017 23:32 Відповісти IP:  107.167.108.--- В ПАКЕТІ МАЄ БУТИ ЗАКОН ПРО ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗИДЕНТА !!!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm