Тягнибок: Вимагаємо ухвалити Закон «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України»

Проект Закону «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України» зареєстрували у Верховній Раді України ще у 2015 році, проте його досі не ухвалила Верховна Рада.

Про це пише Вголос.

«12 червня 2015 року «Свобода» зареєструвала Законопроект №2066а «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України» (автор – н.д. Юрій Левченко). Тодішня й теперішня коаліція ігнорували та не зауважують нашої ініціативи досі. Вкотре держава втрачає від зарозумілості влади – типу: «Ми проти, бо це пропонує «Свобода».

Вимагаємо негайно ухвалити цей надпотрібний закон і припинити загравання і торгівлю з ворогом!», - наголошує Тягнибок.

До слова, цей Законопроект зареєстрував свободівець Юрій Левченко.

-

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 10 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Львівський31 січня 2017 21:26 Відповісти IP:  95.211.95.--- Сам по собі закон звичайно популізм в даному разі - не буде прийнятий зрозуміло. Блокада ветеранів АТО ефективніша. Згадати про те що мала б зробити влада не зайве.
 • 201631 січня 2017 19:21 Відповісти IP:  185.26.182.--- Ну вы рагули и тупые. Как прав Лавров. это надо уметь,просрать ТАКУЮ страну за обещания гейропы....Тупые вы,рагули.
 • Львівський31 січня 2017 21:10 Відповісти IP:  95.211.95.--- Львівяни розумні люди без донецької банди на шиї і вічного Путіна як Кіма котрогось.
  Ти як просрав СССР? А царську Росію? Кріпак і алкаш називав інші народи "рагулями". Тепер просись в американців, надійся на Трампа....
  Прикинь, дурнецькі не голосують разом з кримчанами і не зможуть більше обрати нам бандюка російського. Територій звісно жаль. З часом повернемо. Метр за метром.
 • ЛЕВ31 січня 2017 20:15 Відповісти IP:  141.170.238.--- Козломордий, ти скoнаєш від української руки. А якщо виживеш, то єдиною радістю твого мeрзeннoго життя буде півень з гiвна і китайський xyй за щокою...
 • Ну ж бо31 січня 2017 17:35 Відповісти IP:  199.249.223.--- Свобода має більшість в радах Західної України, але береться пропонувати закони в Раді, де вони уже були.
  Тягнибок краще б запропонував закон забороняючий в Галичині наприклад без згоди мешканців переробладнувати магазини і інші нежитлові приміщення в багатоквартирних будинках.
  Хабарна спокуса заважає прийняти такий закон радою у Львові?
  Зараз повна жидівська радість - роби що хочеш і не питай згоди мешканців, які живуть в будинку бо є дозвіл від депутатів.
  Сміттю львівському теж раду не хочуть дати...
  А набивати бали непрохідним поп-законом без врахування обставини, але який красиво звучить?
 • Дзюник31 січня 2017 17:15 Відповісти IP:  93.178.212.--- Це надто просто - сісти і волати - йой,наш закон не проходить бо то від Свободи!..Не проходить бо від Свободи - подайте від іншого нардепа...від Шухевича,наприклад...Але це не аргумент,бо коли треба Свобода прекрасно вміє домовитись з владою...забезпечуючи їй абсолютну комфортність в Галичині,де тепер їй ніхто навіть за кілометр не писне - "ганьба"!Просто деякі нардепи грубо і жорстко роблять роботу по блокуванню сепарів яку делікатними,законодавчими методами в цій Раді не зробити ніколи...От і стало завидно,почались розмови нас не для того обирали і т.д.
 • Торгівля торгівлі різниця31 січня 2017 17:14 Відповісти IP:  205.168.84.--- Окупант захопив вугільні шахти і підприємства України. З економічної точки зору може бути вигідно купити в Росії право працювати там. Гроші Україні це добре. Не виливати в офшори і кеш чиновникам, роздуті бюджети на непотрібне, а витрачати на армію.
  Не можна бути тупим і сліпим у таких питаннях.
  Аналогічно продавати товари невійськового призначення в ту сторону і нічого не купляти з того боку, не спосорувати.
  По треттє проукраїнські люди на окуптериторіях мають відчувати підтримку, а не обмеження і ставлення як до "ополченців". До них мають діяти інші закони.
  Невже так складно це зрозуміти?
  Простих рішень немає до відновлення ядерної зброї і економічної самодостатності. Але й тиснути чимось потрібно для припинення обстрілів і звільнення полонених.
  Гасла для рейтингів неприпустимі.
  Життя людей на кону. Багатьох людей.
 • Львівський31 січня 2017 21:21 Відповісти IP:  95.211.95.--- Ніякої торгівлі і ручкання з "ополченцями". З Росією так само потрібно перервати всю торгівлю.
  "Еконмоічно" тактично може й вигідно. Але тактично і все. Так не робиться, якщо йде війна. Моральний дух паде ж. Ніхто мобілізовуватись не хоче вважаючи владу зрадниками і торгашами.
  Підприємства на ворожій стороні вважати втраченими, населенню окупованих територій видати талони на їду після введення надзвичайного стану. Проукраїнським громадянам ще й дати гроші. Єдина політика щодо Донбасу і Криму і інших територій Росії по торговим віднощенням і громадянам України, які перебувають там.
  Надзвичайни стан ввести.
  Звичайно заходи мають бути в комплексі і хтось нести відповідальність, а не просто покричати на тб змаганнях: "фанатичного націоналіста" проти "розміркованого економіста-дипломата".
  Україна понесе втрати порівняно з нинішнім піся всього цього. Гривня упаде, безробіття, доведеться закуповувати вугілля де-ін-де, доки не переобладнаються електростанції і не добудуються блоки на АЕС. А з нинішньою владою це буде довго, бо люди обрали друзів олігархів з підприємствами на тій стороні.
  Та це потрібно робити заради полонених.
  Блокада правильна і назва закону теж.
 • ЛЕВ31 січня 2017 16:29 Відповісти IP:  141.170.238.--- Поправка, Олеже, але дуже суттєва. Не з тимчасово окупованими територіями України закон торгівлю забороняти повинен, а з ОКУПАНТОМ на цих тереторіях. В ідеалі з окупантом-москалем взагалі... І починати треба з розриву дипстосунків з мордором.
 • ольга31 січня 2017 16:04 Відповісти IP:  94.178.16.--- та це вже давно пора зробити. Вони наших воїнів нищать, а торгівля йде повним ходом.таке неподобство можливе тільки в нашій державі.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm