У Ратуші не побачили сепаратизму у діях директора школи №10, бо він видалив свої сторінки із соцмереж

З директором школи №10 Рішардом Вінценцом в департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради відбулася зустріч, під час якої директор заявив, що інформацію, яка прославляє сепаратистів, на сторінках соціальних мереж він не поширював.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Разом з тим незрозумілою є позиція чиновників Львівської міської ради, які лише зазначили, що на зустрічі в управлінні освіти ЛМР були присутні представники батьківської громади школи №10, які зазначили, що задоволені роботою директора.  

Також директор львівської школи заявив, що він звернувся до СБУ з прохання розібратись у ситуації.  Проте, як з’ясував Вголос, сторінки Рішарда Вінценца  із російських соцмереж «Вконтакте» та «Однокласники» вже згодом були видалені.

Також із Youtube було видалено відео, на якому видно, де польська міліарна організація у стінах Львівської школи № 10 займається військовою підготовкою.

Як писав Вголос, Ришард Вінценц, директор середньої загальноосвітньої школи №10 у Львові, робить пости про Червону армію на своїх сторінках у соцмережах.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram