У РФ порушили справи проти українських військових за «політичну та ідеологічну ненависть» до Донбасу

Слідчий комітет Росії відкрив 4 кримінальні справи проти українських військових за звинуваченням у «політичній та ідеологічній ненависті» до окупованого Донбасу.

Як повідомляє прес-служба слідчим управлінням Слідкому РФ, за фактами «низки артилерійських обстрілів на Донбасі українськими силовиками» порушено ще 4 кримінальні справи за ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни).

«Слідство вважає, що посадові особи Збройних сил і Національної гвардії України, які робили обстріли, діяли навмисно з метою вбивства чи заподіяння шкоди здоров'ю загальнонебезпечним способом цивільному населенню південного сходу України. Мотивом цих та безлічі інших аналогічних злочинів є політична і ідеологічна ненависть, пов'язана з відмовою населення Донбасу визнати легітимність чинної влади і бажанням створити відокремлені адміністративно-територіальні утворення», – йдеться у повідомленні.

Встановлюються всі обставини «злочинів», а також особи, які віддали і виконали «незаконні накази» про використання важких видів озброєння, що мають високі властивості ураження.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram