У Росії хочуть заборонити іноземні цирки

Громадська рада при Міністерстві культури Росії запропонував розглянути можливість законодавчого обмеження діяльності іноземних цирків.

Пр оце повідомляє Еспресо з посиланням на російські ЗМІ.

Як заявив голова ради, виконавчий директор Всеросійського хорового товариства Павло Пожигайло, ці пропозиції обговорювалися на засіданні ради в грудні, а до кінця січня представники Мінкультури повинні їх вивчити.

«Чому ми захищаємо огірки і помідори, а культуру не захищаємо? Нам дуже важливо зберегти свою циркову школу - вона у нас унікальна. Але конкурувати з Cirque du Soleil нереально через їхні величезні бюджети», - каже Пожигайло.

За його словами, необхідно провести моніторинг і оцінку тих сфер культури, яким потрібен захист за аналогією із захистом сільськогосподарського ринку в результаті введених проти Росії санкцій. Зокрема, один з можливих заходів - обмеження кількості виступів протягом року або обмеження участі іноземних артистів.

Крім того, можуть бути розроблені мінімальні вимоги до циркової програми або введений спеціальний збір з працюючих в Росії під іноземним брендом цирків.

Як каже Пожигайло, російський цирк високопрофесійний і об'єктивно є більш дорогим.

-

Теги: росія, цирк

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram