У Росії хочуть заборонити продавати алкоголь на вихідні через високу смертність від алкоголізму

Пропозиція щодо заборони продажу спиртного у вихідні – вимушена і спровокована високою смертністю від алкоголю серед працездатного населення.

Про це повідомляють РІА Новини з посиланням на  в.о. генерального директора Російського кардіологічного науково-виробничого комплексу МОЗ Сергія Бойцова.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що відповідне положення може з'явитися в Стратегії формування здорового способу життя населення, яку розробляє зараз МОЗ РФ.

За словами Бойцова, рівень смертності від алкоголю залишається високим, навіть «незважаючи на те, що протягом останніх років дійсно відбулося зменшення кількості таких смертей» на тлі зниження споживання спиртного.

Він також зазначив, що «якщо говорити про так звані серцево-судинних смерті у віці 40-60 років у чоловіків, то, після неодноразово проведених досліджень встановлено, що близько третини з цих смертей асоційовані із надмірним споживанням алкоголю і високим вмістом на момент смерті алкоголю в крові».

За словами Бойцова, до тих пір, поки в Росії надмірне споживання міцного алкоголю не перестане вважатися національною традицією, доведеться приймати жорсткі обмеження щодо спиртного.

 

«Вголос»
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm