У Росії знайшли сім'ю канібалів, яка робила консерви з людей

У Краснодарському краї Росії викрили родину, яка, ймовірно, вбивала і їла людей протягом 20 років.
Фото: vekuban.ru Фото: vekuban.ru

Співробітники поліції з'ясували, що кубанська сім'я вбила, за попередніми даними, 30 осіб, про це повідомляє УНІАН з посиланням на видання «Блокнот Краснодар».

«Жінка з фотографій впізнала більше 30 жертв, яких вони з чоловіком вбивали, а потім їли тіла», – пояснив співрозмовник.  При цьому видання пише, що жінка весь цей час працювала медсестрою в льотному училищі і, ймовірно, годувала курсантів тушонкою з людського м'яса. Вдома у затриманих знайшли безліч телефонів жертв, різні відеоуроки і рецепти приготування людського м'яса, в тому числі – консервованого. На одному зі знімків, що стали доказами, стоїть дата - 28.12.1999. Тобто злочини скоювалися підозрюваними близько 20 років. Також повідомляється, що у помешканні підозрюваних виявлені останки восьми осіб. Уточнюється, що знайдено 19 клаптів шкіри, яку зловмисники знімали з убитих. А в холодильнику перебувало 7 пакетів з замороженими останками. Для ідентифікації фрагментів необхідно проводити генетичні експертизи.

За даними видання, викриття канібалів пов'язано з недавнім дивним випадком. 11 вересня робітниками під час ремонту дороги був знайдений мобільний телефон на вулиці Рєпіна в Краснодарі. У пам'яті пристрою були збережені фотографії 35-річного Дмитра Бакшеєва, який позував перед камерою з жіночою головою і рукою. Телефон з шокуючим селфі робочі здали в поліцію. Особу чоловіка на фотографіях була встановлена. Після затримання автор «фото сесії» пояснив, що нібито знайшов останки в районі Авіамістечка, а потім «просто з ними сфотографувався». На наступний день останки загиблої були виявлені недалеко від місця виявлення втраченого телефону, на території військового авіаційного училища на вулиці Дзержинського. Частини трупа були складені в пакет і відро. Поруч також була знайдена сумка з речами.

 

«Вголос»
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm