У Садового назвали причини нестачі місць у дитсадках Львова

У садках Львова для дошкільнят бракує місць через те, що там перебувають діти шкільного віку та діти із сусідніх зі Львовом населених пунктів.

Про це під час сесії Львівської міськради заявила директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, передає кореспондент «Вголосу».

«На сьогоднішній день ми маємо 1 тисячу дітей, які виховуються в наших садках і не є мешканцями Львова, тобто з навколишніх сіл біля Львова. Ще 1 тисяча дітей, яких батьки не віддали до першого класу у цьому навчальному році. Тобто дітям виповнилося 6 років, але батьки виявили бажання залишити на повторний рік у дошкільних навчальних закладах. Це є 2 тисячі дітей, які, фактично, могли би  вивільнити місця для дітей, яким виповнилося 3 роки», – зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

На що Андрій Садовий відповів, що населеним пунктам, які знаходяться поблизу Львова, прийшов час розпочати якусь роботу.

«Ми ж не можемо забезпечити всю область. Ми розуміємо, що Львів має серце дуже велике, ми всіх любимо, шануємо, але щось треба почати робити», – заявив Садовий.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram