У Садового назвали причини нестачі місць у дитсадках Львова

У садках Львова для дошкільнят бракує місць через те, що там перебувають діти шкільного віку та діти із сусідніх зі Львовом населених пунктів.

Про це під час сесії Львівської міськради заявила директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна, передає кореспондент «Вголосу».

«На сьогоднішній день ми маємо 1 тисячу дітей, які виховуються в наших садках і не є мешканцями Львова, тобто з навколишніх сіл біля Львова. Ще 1 тисяча дітей, яких батьки не віддали до першого класу у цьому навчальному році. Тобто дітям виповнилося 6 років, але батьки виявили бажання залишити на повторний рік у дошкільних навчальних закладах. Це є 2 тисячі дітей, які, фактично, могли би  вивільнити місця для дітей, яким виповнилося 3 роки», – зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

На що Андрій Садовий відповів, що населеним пунктам, які знаходяться поблизу Львова, прийшов час розпочати якусь роботу.

«Ми ж не можемо забезпечити всю область. Ми розуміємо, що Львів має серце дуже велике, ми всіх любимо, шануємо, але щось треба почати робити», – заявив Садовий.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Ситас14 вересня 2017 17:04 Відповісти IP:  94.153.201.--- А ви подивіться, скільки нині землі продадуть, можна було б стільки дитсадоків звести.. ганьба Садопомочі
 • СВіЙ14 вересня 2017 14:39 Відповісти IP:  194.44.194.--- «На сьогоднішній день ми маємо 1 тисячу дітей, які виховуються в наших садках і не є мешканцями Львова, тобто з навколишніх сіл біля Львова».
  - Он як! Мало того, що самі у Львові товчуться, навіть діточок до Львова у садочки возять!
  Але збудувати сміттєпереробний завод НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ЛЬВОВА (!!!) - НІХТО НЕ ДАЄ ЗГОДИ!!!....
  Землячки...
 • СВіЙ14 вересня 2017 14:34 Відповісти IP:  194.44.194.--- Напевно тих дітей, котрі вийшли з "садочкового" віку у садочках таки нема чого тримати тільки тому, що "батьки виявили бажання залишити на повторний рік у дошкільних навчальних закладах"!!!
  Нічогесенько собі! Це вже їх проблема!
  - Не віддаєш дитину шкільного віку до школи - сиди сама з нею вдома!!!
  Бо, бач, у когось захцянки, а люди не мають куди подіти маленьких діточок...
 • Талян14 вересня 2017 15:34 Відповісти IP:  91.124.17.--- Певно, садок платна послуга. То ж в чому проблема? Місто ще й заробляє.
 • Садок14 вересня 2017 13:59 Відповісти IP:  46.133.62.--- Ну що він п..дить....самонемічний чому місто не будує садочки а продає все майно ???

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm