У Сколе на Львівщині Микола Голомша презентував свою партію «Патріот»

10.09.2015 12:57
фото: Ю.Сівакова
фото: Ю.Сівакова
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Лідер політичної партії «Патріот» Микола Голомша провів зустріч з головами сільських, селищних рад у місті Сколе, що на Львівщині, презентувавши ідеологію та програму своєї нової політичної сили.

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Місто Сколе екс-заступник генерального прокурора України Микола Голомша вибрав не випадково, адже сам він походить з цього регіону, тут його радо і щиро сприйняла місцева громада. Голова Сколівської районної ради Микола Романишин зазначив, що Микола Голомша має звання «Почесний громадянин Сколівського району», адже зробив чимало добрих справ для регіону, тут його добре знають і довіряють йому.

Під час свого виступу лідер «Патріота» зазначив, що в політику пішов вимушено, фактично його висунули люди, з якими разом стояли на Майдані, які мріють творити нову країну, де буде справедлива взаємодія держави з народом.

«Патріот» – це ідеологічна, правоцентристська партія, створена на основі політичної сили «Справедлива Україна», яка існувала раніше. Вона об’єднала людей здебільшого без політичного минулого, інтелектуалів, науковців, аналітиків, громадських діячів, які активно брали участь у Революції гідності. Микола Голомша додав, що «Патріот» – це передусім ідеологічна партія, яка спирається на науку, освіту, культуру та духовність. Ще однією ідеологією політичної сили є радикальні зміни заради людини, так званий радикальний гуманізм.

Їхня мета нині – проникати у владу, починаючи з низів,  брати її у свої руки. «Я думаю, що сенсацією будь-яких виборів буде значна перемога нових сил», – додав Микола Голомша. Він зізнається, що часто люди асоціюють політичні партії з бізнесом, приходячи, одразу ж запитують, що вони з цього матимуть.

«Наша партія ідеологічна, і ми віримо, що можемо об’єднати людей духовно, щоб разом творити державу. Не агітуємо, не затягуємо, а намагаємося запалити їх своєю ідеологією», – каже він.

Під час свого виступу лідер партії наголосив, що «Патріот» має готову програму розвитку суспільних систем, програму розбудови процвітаючої країни на 7 років. У програмі обґрунтовано, як і за рахунок чого це відбуватиметься. «Програма партії – це програма миру, творення, програма народовладдя. Ми пропонуємо нову схему державного управління, маємо нове бачення розвитку суспільства. Якщо ми об’єднаємося, то можемо перемогти і переможемо, бо запропонуємо нові шляхи розвитку держави і відновлення економіки. Наші робочі програми насичені найновішими технологіями», – розповів Микола Голомша.

Він додав також, що «Патріот» спирається на думку моральних авторитетів, має підтримку таких особистостей, як Степан Хмара, Павло Мовчан, Левко Лук’яненко, Мирослав Попович.

Партія «Патріот» має дуже схожу ідеологічну позицію з національно-патріотичними силами, у тому числі з ВО «Свобода».

Виконувач обов’язків керівника Львівської обласної організації політичної партії «Патріот» Володимир Головко зізнався: його привабила ця політична сила тим, що її побудовано не на грошах, а на ідеології та патріотизмі. У Львівській області вже зареєстровано 95% осередків партії, у кожному районі є по 200-300 однопартійців. Виборчі списки партії наразі лише формують.

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 25 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Чесність та порядність !17 вересня 2015 12:05 Відповісти IP:  178.92.60.--- Люди схаменіться ! Ви , що втратили совість ? Микола Ярославович Голомша почесний громадянин міста Сколе . Скільки ця Людина зробила для Сколе , що ніхто не зробив . Ви би мали совість .
 • Оксана Михайлович17 вересня 2015 09:12 Відповісти IP:  91.200.3.--- Партія ПАТРІОТ, на сьогоднішній день є самою, що не є проукраїнською і для українців, діяльність Лідера, немає тих темних плям, які так стараються домалювати....як казала моя бабуся''вам сам Бог не вгодить'',можливо у нас і є багато бід від того, що ми іноді не хочемо бачити і не вміємо чути, причому не слухати, а чути,це різні речі.Можливо, на нас постійно хтось нападає, тому що даємо привід...болюча тема лісів, чому цю тему ми обговорюємо тут, треба зробити громадські слухання і вперед, повірте Микола Ярославович любить Карпати не менше, і вболіває за свій край, мабуть, більше чим ми всі разом, ми говоримо все поверхово, а коли копнути глибше, то за ''лісами'' будуть зовсім інші люди ,но ніяк не Голомша....Треба любити свій край, своїх людей, тому що ніхто чужий незбирається робити нас щасливими, тільки ми самі це в змозі, тим більше Бог дав нам достойних людей, і треба дякувати, ...ну звичайно людина не долар всім мила не буде...
 • Олег17 вересня 2015 06:14 Відповісти IP:  185.95.22.--- Влада розпочинається з місцевих представницьких органів. Ця партія - партія волонтерів, добровольців, учасників АТО, справжніх патріотів справді є народною.
 • Олена-Патріот-Київ17 вересня 2015 02:08 Відповісти IP:  93.74.249.--- КИЇВ НЕ ПІДЕ НА ПЕРЕГОВОРИ З ТЕРОРИСТАМИ. А З ПЕРЕМОЖЦЯМИ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ?
  В 2011 році в Росії був запущений черговий шахрайський проект — МММ-2011. Його натхненником став автор попередньої авантюри з назвою МММ Сергій Мавроді.
  Відсидівши за шахрайство чотири з половиною роки, він врахував помилки минулого і цього разу заручився, як вважав, бездоганною правовою формою розкрутки проекту. (За рік проект зазнав краху і був визнаний фінансовою пірамідою). Тим не менше, свій оптимізм він зумів передати прихильникам, а проект отримав назву "Мы можем многое". У 2012 році Мавроді оголосив про створення Всеросійської політичної партії МММ, яку мав намір очолити. Тоді ж невгамовний шахрай заявив, що в Україні створена політична партія МММ, яку він має намір використовувати на виборах до Верховної Ради в якості реклами власного проекту.
  За певний час на Донеччині колишній співробітник кондитерської компанії «Солодке життя» Денис Пушилін став (мабуть, не від солодкого життя) волонтером московської МММ пана Мавроді. Тут він зумів себе проявити, і вже як один з керівників відділення якось давав прес-конференцію в Києві в одному з інформагентств. Згодом на організаційно-ідеологічній базі МММ була створена партія «Ми Маємо Мету», яка визнала його своїм лідером. І вже у 2012 році Пушилін балотувався на виборах до Верховної Ради України під егідою новоствореної партії. Тоді він не зумів переконати своїх виборців в правдивості намірів. Втім за два роки Пушилін бере активну участь в путінсько-терористичному процесі під виглядом сепаратистського руху на Донеччині і стає одним з лідерів терористичної організації під умовною назвою ДНР.
  Але і на посаді «віце-спікера народної ради "ДНР" він не пориває зв’язки з МММ. Підтвердження цього надав у липні 2014 року тодішній голова СБУ В. Наливайченко, який заявив про те, що фінансова піраміда МММ фінансувала вербування терористами нових найманців на Донбас.
  Так поступово проявився задум російських спецслужб, які заздалегідь заводили на територію України своїх агентів, використовуючи для цього, зокрема, імітаційно-технологічні політичні проекти.
  Найцікавіше, що політична партія «Ми Маємо Мету» та її лідер Денис Пушилін, незважаючи на те, що на сході країни йде гібридно-терористична агресія і відповідно до заяви Верховної Ради України ЛНР, ДНР визнані терористичними організаціями, до цих пір знаходиться на сайті Центральної виборчої комісії. Більше того, партія на правових засадах претендує на участь у місцевих виборах, які відбудуться у жовтні.
  Нещодавно Кремль зробив політичний кульбіт в ДНР — замість одіозного і не зовсім слухняного Пургіна, який відстоював «ідеали» Новоросії, спікером «парламенту» терористичної ДНР російські спецслужби зробили того ж Пушиліна, який буде виконувати всі вказівки Москви. Зараз Пушилін як спецпредтавник в межах Мінського процесу міжнародних домовленостей відстоює ідею відведення озброєння калібром менше 100 мм, чим заробляє собі славу прихильника виконання Мінських угод не тільки в Україні, але й на міжнародній арені. Ось вам і гібридна дипломатична легалізація лідера окупованої території, з яким можна сідати за стіл міжнародних перемовин.
  Західні ЗМІ (не кажучи про російські і українські) заполонили повідомлення про те, що заміна одного терориста на іншого є нічим іншим як бажанням Кремля реалізовувати мінські угоди (проо пише навіть поважна The Times).
  Насправді ми маємо справу із ще одним «разводняком» Кремля. Мінські угоди Москва не збирається виконувати собі на збиток. І це прекрасно знають у Києві, де цілком свідомі того факту, що головним для Путіна є «урочиста» передача окупованих територій Україні … на умовах Росії. Тобто, з новообраними керівниками всіх місцевих органів (що змінять військову форму і автомати на костюми з краватками і шкіряні портфелі), зруйнованими населеними пунктами і вщент розваленою інфраструктурою.
  А в політико-комунікаційному світлі міжнародна спільнота може отримати незабаром месидж про «демократизацію» ДНР — утворення пройшло за півтора роки шлях від грушника-терориста (і одночасно історичного реконструктора) Гіркіна до політико-дипломатичного шахрая Пушиліна. Насправді ми маємо справу з новими геотехнологіями російської експансії. Ще один приклад, до речі, такої експансії ми зараз спостерігаємо у Сирії.
  Судячи з того, з якою наполегливістю міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров проголошує готовність ЛНР і ДНР провести місцеві вибори за законами України і навіть за участі спостерігачів ОБСЄ, путінські політтехнологи давно вже відпрацювали схему різноформатної легітимізації терористичних організацій на окупованих територіях. Їм зараз потрібно зовсім небагато — згода Києва на проведення виборів, причому будь-яких, бо з них вони засобами комунікаційно-контентного домінування зроблять «найдемократичніші» вибори у світі. І саме на це спрямовані всі дипломатичні, міжнародно-лобістські та особисті зусилля Кремля і його мешканців з легалізації своїх терористичних сателітів в Україні. Тим більше, що згідно з Комплексом заходів з виконання мінських угод відновлення повного контролю над державним кордоном (який за цей період збільшився з 400 неконтрольованих кілометрів до 600) з боку уряду України розпочнеться ніби-то в перший день після завершення місцевих виборів на окупованих територіях, які матимуть свою міліцію і власний безпековий сектор. І то лише за умови проведення Україною конституційної реформи в повному вигляді (а не частково, як відбувається на даному етапі).
  Сумнівів, що переможцями місцевих виборів на окупованих територіях стануть представники МММ (читай — ФСБ), практично немає. Комунікаційно-контентна безпека з боку Міністерства інформполітики України відсутня, військово-цивільні адміністрації в політику не втручаються, тому домінування путініців в «окремих районах Донецької і Луганської областей» абсолютне. До завершення дійства під умовною назвою «Мінск-2» залишається кілька місяців. Якщо бути точним — 108 днів.
  Микола Голомша
 • Олена-Патріот-Київ17 вересня 2015 02:03 Відповісти IP:  93.74.249.--- ПАТРІОТ Микола Голомша:
  Чому Міністерство юстиції України, яке може півроку прискіпливо перевіряти реєстраційні документи патріотичних політичних сил, «дивом» прогавило «МММ» на чолі з лідером терористичної «ДНР» Пушиліним? Генеральна прокуратура України визнала «ДНР» (як і «ЛНР») терористичною організацією. То які ще докази потрібні посадовцям Мінюсту?! Хіба не під орудою Пушиліна щодня вбивають наших Воїнів на сході України, катують та ґвалтують місцевих мешканців?!
  Стаття 5 Закону «Про політичні партії в Україні» прямо вказує, що діяльність політичних партій забороняється, якщо їх дії спрямовані, зокрема на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом;
  порушення суверенітету і територіальної цілісності
  України; підрив безпеки держави; незаконне захоплення державної влади; пропаганду війни; посягання на права і свободи людини; посягання на здоров'я населення.
  То чому Мінюст не ініціював заборону «МММ» через суд?! Що це - службове недбальство?
 • Олена-Патріот-Київ17 вересня 2015 02:02 Відповісти IP:  93.74.249.--- Доповідь Миколи Голомші на 7 позачерговому з'їзді політичної партії ПАТРІОТ
  (Київ, 12 вересня 2015)
  В першу чергу, хочу привітати всіх з тим, що не зважаючи на всі перешкоди, на всі затримки та негаразди, ми, - Політична Партія «Патріот», все ж таки здобули своє законне право брати участь у виборах. І тим самим, дали шанс тисячам патріотів по всій країні бути представленими у владі і реально почати змінювати країну. Ми не маємо права змарнувати цей шанс. Ми йдемо на вибори лише за перемогою! Йдемо брати на себе відповідальність і діяти. У Конституційний спосіб боротися за кращу долю для своїх дітей та онуків . Ми не будемо мовчки спостерігати за тим, як країну цинічно грабують наші ж з вами обранці.
  Після Майдану 2013-14 років, анексії Криму та гібридно-довгої війни, яку сором'язливо називаємо АТО, ми всі стоїмо перед жорсткою проблемою системного реформування державництва в Україні, а саме - ефективної модернізації не лише безпекового сектору, але і всіх сфер суспільно-державного життя на засадах інтелектуалізації та досвідно-креативного втручання всіх громадян у суспільні і державні справи.
  Чим для нас є ці вибори? Для нас це останній шанс не зганьбити пам’ять героїв, які віддали своє життя за майбутнє України. Останній шанс виправдати очікування Революції гідності і на практиці реалізувати п’яту статтю Конституції, де зазначено, що: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ».
  Ми і є народ. Ми – патріоти з усіх куточків нашої Батьківщини, які бажають змін. Які не можуть більше сидіти склавши руки і спостерігати за тим, як олігархічні клани у владі дограбовують те, що залишилось після попередників. Які відчувають у собі сили протидіяти застарілій, корумпованій системі та мають знання і навички для того, щоб ефективно з нею боротися.
  Є сотні визначень патріотизму, але для нас головне - жорсткий вибір власної позиції… Чи ми любимо і творимо Україну лише на історичних засадах минулого чи на майданних цінностях України Майбутнього? Ми революціонери-могильники минулого чи інноваційно-креативні будівничі майбутнього? Чи ми залишаємось у форматах традиційних уявлень, чи переходимо до трендів глобальних світових трансформацій?
  Чому наш публічний Тренд Патріота сьогодні є найбільш затребуваним для кожного із нас? Тому що це рівень відповідальності за всіх і конкретно кожного Героя-Патріота, який пішов від нас у кращий світ. Ми маємо будувати таку Україну, за яку йому не буде соромно в колі всіх Небесних Героїв Майдану і АТО...
  Сьогодні виникає багато суперечок навколо добровольчих батальйонів і волонтерського руху, але всі забувають, що це і є індикативний прояв суспільного Патріотизму через справжніх Патріотів, самодостатніх людей - велетнів духу, яких ми маємо шанувати і яким ми маємо допомагати першими.
  Маємо сьогодні ще раз сказати владі, що не треба патріотів дискредитувати чи розформовувати частини, знищуючи їхні бойові прапори.
  Влада має терміново замінити управлінські регламенті процедури, законодавчі норми і протокольні ритуали - все те, на що вказують волонтери і добровольці як на недіюче, мертве і злочинне. Якщо ж влада продовжуватиме підтримувати стару стилістику з її неживими регламентами - вона перестане бути владою патріотів України.
  Патріот - це відповідальність за себе та інших. Такий підхід має стати мотиваційною моделлю розвитку щасливої людини в середовищі наших громад.
  Ми об’єдналися, бо вважаємо, що лише солідарність усіх людей з чистою совістю може змінити суспільство на краще.
  Ми створили власну партію, бо не хочемо, щоб наші лави були інфіковані людьми з сумнівним минулим.
  Відчуваючи тягар відповідальності після усіх жертв, які Україна та український народ принесли на вівтар історії, ми хочемо почати історію нової країни з чистого аркушу, з чистих помислів і будувати наше майбутнє без бруду, брехні та корупції.
  Україна – країна з величезним потенціалом, проте корупція, хабарництво, примітивне мислення, злодійство, відсутність совісті та елементарних духовних цінностей у наших чиновників і держслужбовців не дозволяють побудувати заможну, квітучу, незалежну державу.
  Саме тому, Політична Партія «Патріот» вбачає єдиним шляхом подальшого розвитку країни - радикальні зміни заради людини, заради кожного громадянина. Зміни на усіх рівнях і в усіх с ф ерах суспільного життя.
  В першу чергу – це деолігархізація . Ми маємо оцінити все національне надбання. П овна інвентаризація усіх державних підприємств дозволить кожному громадянину відчути турботу держави щодо наших спільних багатств . Доходи від використання національних багатств , які зараз стікаються у приватні кишені, мають іти на підвищення соціальних стандартів, інноваційні програми підтримки молодих сімей, розвиток освіти та науки. Тобто вкладатися у майбутнє держави.
  Маємо довести собі і громадам України, що комплексний процес демонополізації в Україні має стати провідним процесом перетворення олігархів у крупний національний бізнес, що працює на свою державу і своїх громадян, або на великих заклятих злочинців України.
  Для цього маємо все ж написати функціонально-перспективну Конституцію однозначних принципів і позицій цифрової демократії. Законодавство маємо творити без лобістських ям та корупційних ніш бюрократично-номенклатурного вжитку.
  Всі ми бачимо, що теперішня постмайданівська влада продовжує бути олігархічною, що ніяк не виправдовує очікувань громадян. Минуло вже дуже багато часу відколи герої небесної сотні поклали свої життя у боротьбі проти злочинного режиму Януковича, у боротьбі за краще майбутнє для себе та своїх дітей. Для всіх нас. Проте досі немає жодних результатів розслідувань цієї трагедії. Замовники вбивств досі на волі, і можливо, навіть живуть процвітаючи підкрилом нової влади, відновивши для них старі, напрацьовані схеми грабунку країни. Крім того, слід наголосити, що н а сьогодні ми не маємо жодних результатів розслідувань злочинів режиму Януковича, так само як і ж одного розслідування поточних резонансних справ.
  Корупція продовжує нещадно руйнувати країну зсередини, зводячи нанівець будь які кроки вперед. Відсутність рішучих дій з боку влади, відсутність доведених до кінця справ та повне ігнорування запитів громадськості – це, на жаль, ознаки сьогодення.
  Зростання внутрішньої терористичної загрози через надмірну радикалізацію суспільства та величезний арсенал незаконної і незареєстрованої зброї в мирній частині України становить небезпеку для громадян . Події 31 серпня біля Верховної Ради, коли від вибуху [***]ти загинуло троє правоохоронців, є яскравим тому підтвердженням.
  Після цих подій вочевидь постала з новою силою дилема геостратегічного виклику: Федералізація чи Децентралізація.
  В першому випадку ми отримуємо сепаратизм та глобальний гібридний тероризм в Україні. Імітаційно-брутальні дії щодо громад України наближають нас до федералізації за лекалами технологів Кремля. В другому - у нас є шанс на оновлення країни.
  Ми сьогодні маємо рішуче впроваджувати в життя тренд Майдану на тотальну децентралізацію всього суспільно-державного функціоналу та управлінських стилістик і жорстко протистояти повзучій федералізації через дипломатично-корпоративні лобістські угрупування. Україну врятує тільки реальна організаційно-правова база справжньої децентралізації як умови формування спроможних середовищ життя для кожного Громадянина України.
  Важливо поряд із затуманеною олігархічними партіями децентралізацією зважати і на іншу проблему, що нав’язується нашому народові агресором - це публічні розмови про сепаратизм. Саме так легалізується сурковський мем про “донбаський народ” як підсилення “кримського народу” .
  Ми з цього приводу неодноразово заявляли чітку позицію партії Патріот про те, що на Донбасі реалізується геостратегічна технологія глобального гібридного тероризму путінським режимом, який тримає окуповані землі Криму і Донбасу в заручниках як держава-терорист.
  На привеликий жаль, антитерористична операція продовжує бути однією з головних тем в інформаційному просторі. Так, за цей час все частіше події на Сході почали називати війною. Відповідно до нової військової доктрини, Росія нарешті визнана агресором, а українська армія нарешті почала розвиватися відповідно стандарт ів НАТО. Це все можна віднести до позитивних змін, так само як і деяке зменшення напруги на Східному фронті. Але цього мало. Майже кожного дня родини справжніх патріотів отримують жахлив і звістк и з зони АТО. Практично кожного дня гинуть герої, які залишивши мирне життя, взяли до рук зброю і пішли захищати Україну.
  Все це є вагомою причиною суспільної апатії та недовіри людей до діючої влади.
  Лише повністю змінивши систему ми зможемо реалізувати величезний потенціал нашої держави, який, ми впевнені, дозволить нам через 5-10 років легко увійти в десятку найкращих економічно, духовно, соціально та культурно розвинутих країн світу. Стати одним із лідерів екологічного землеробства та виготовлення еко-продуктів . Лідером IT галузі. Повернути собі статус Духовної столиці православного світу.
  Влада розглядається політичною партією «Патріот» не як ціль, а як засіб, за допомогою якого можна розбудовувати Україну та українське суспільство на принципах та засадах , які декларував «Майдан», а також змінювати світ на краще, будувати життя на основі правди та справедливості.
  Сьогодні ми формуємо нашу політичну колону кращих представників до когорти депутатів місцевої влади, що в реальному житті найбільш відповідальна місія. Ми з Вами сьогодні віддаємо Гідність, Честь і Майбутнє нашої партії в руки конкретних людей, які будуть представляти в органах місцевого самоврядування вже не нас, а народ України.
  З цієї високої трибуни хочу заявити всім претендентам, що партія має технологічно-креативні ресурси по підсиленню вашої діяльності у владі громад всіх рівнів як і наголошую, що у Ваших діях і рішеннях буде проявлятись репутація всієї партії. Ви маєте шанс проявити себе і підняти авторитет партії.
  Маємо заявити сьогодні, що депутатство вже є командною місією, а ефективність депутатства є особистісним рівнем відповідальності всіх наших претендентів перед громадою і законом. Партія буде дбати і піклуватися про вас, надаючи інтелектуальну партнерську допомогу.
  Якість сучасного депутатства - це ефективність виконання партійної місії та індивідуальних функцій депутатом кожен день, а не тільки під час виборчих перегонів. Якість депутатства - це якість реалізації цінностей та принципових засад особистостей у справжньому державотворенні, а не в процесах депутатських торгів за посади квоти чи лобістські впливи.
  Ми щиро віруємо, що наша стратегія, наша ідеологія, наші пріоритети обрані правильно і дозволять нам перемогти.
  Патрія «Патріот» починає свій шлях до влади з найнижчого рівня бо ми впевнені, що навівши лад в окремо взятому районі, селищі чи навіть дворі ми зможемо змінити всю країну.
  Я впевнений у нашій спільній перемозі!
  Я впевнений, що нам усім потрібна вільна, квітуча, багата Україна!
  Так само, як і Україні потрібні МИ!
 • Сколе16 вересня 2015 00:53 Відповісти IP:  195.80.140.--- Шановні, я Вам так кажу.... Голомша, набрав в свою партію тільки колишніх ментів, на виступі кащав що тасі такі щирі, і працюють безкоштовно в партіі, але як глянути під приміщення де проходив виступ, то авто- самі джипи. Скажете іх чесно заробили??? Звісно Ні...
  Одним словом пездьош на послом масле....
  Головне дорватися до влади, а там роблять що хочуть наші щирі Патріоти....
  На сколівщині його партіі ннмає шансів!
  Аті хто каже що він такий щирий, іх просто підкупили, або щось пообітцяли...
 • Ігор17 вересня 2015 09:31 Відповісти IP:  193.53.83.--- Шановні, а в чому проблема, не можу зрозуміти суть жалості безіменного "Сколе"? А що зробив Ти, і чи маєш хоча б уяву як заробляються гроші, а не просятся подачки? чи може кожен хто сьогодні має можливість їхати на джипах, забезпечувати родини, відпочивати на морях - це злодії? - тоді вся Європа заробляє не чесно, усі крадуть, і тільки пан "Сколе" зранку до 17:00 працює на роботі, повертається додому на б'є свого "невеличкого" живота, подивиться вечірні новини, зариється під ковдру, і ранок починає з тієї самої історії. А потім не задоволений життям, думає, і звідки то всі такі гроші мають і невже чесно заробили))! Так, ось запам'ятай гроші заробляють ті ,хто працює, приймає рішення ризику, і не боїться втрати. Коли я у 89 закінчував Львівську Політехніку, теж було не легко- роботу знайти було дуже важко, і від батьків подачок не було( як то люблять сьогодні говорити)-їх не стало ще у 80, але тоді я зрозумів, що розумом можна досягнути любих вершин. Пан "Сколе" на сьогоднішній день я один із успішних бізнесменів Львова, і теж мій зад возить джип, - це означає, що я шахрай чи може злодій, чи колишній Мент . Ганьба тобі! Аж соромно, що такий "урод" буде паклюжити ім'я Голомші і людей які підтримали його у такій нелегкий час. Так, у нашій державі багато корупції , але не ці люди, НЕ ДОЗВОЛЮ так обливати брудом тих, хто старається зробити хоча би щось для нашої держави, для наших дітей!
  "СЕПАРАТЮГА"
 • Олег17 вересня 2015 06:18 Відповісти IP:  185.95.22.--- Цей "пан" який навіть себе не назвав - розраховує на роздачу "гречки" на виборах, тому й поливає брудом єдину партію, що представляє патріотів та людей, які активно хочуть щось тут змінити
 • ФСБ17 вересня 2015 02:22 Відповісти IP:  93.74.249.--- А нехай Патріот навзаєм вжарить по Свободі... і потече море бруду ... і для путіна в Україні все буде просто пупс!!!
 • Fakt11 вересня 2015 06:34 Відповісти IP:  194.44.30.--- Що відрізняє патріота від ідіота?
  Патріот любить Батьківщину, а ідіот - керівництво.
 • Петро 10 вересня 2015 23:46 Відповісти IP:  46.200.211.--- Головко краде а ГОЛОМША кришуе це ті патріоти які вирізали наші карпати та вивезли за кордон . Нехай відповідні органи провірять тих патріотів а то скоро і Країни небуде якщо ткі патріоти прийдуть керувати ...
 • Олег17 вересня 2015 06:28 Відповісти IP:  185.95.22.--- Перевірять. Обов"язково. Органи перевірять - медичні органи з надання примусової психіатричної допомоги. Автора "висеру" перевірять і нададуть йому допомогу ;) А якщо реально - за карпатські ліси серце болить, тому активісти цієї партії реально боряться проти вирубувачів лісів.
 • ФСБ17 вересня 2015 02:24 Відповісти IP:  93.74.249.--- Петя, солодкий ти наш! Піди візьми у шухлядці собі цукерку - заслужив!
 • Михайло Михайлович 14 вересня 2015 18:57 Відповісти IP:  193.53.83.--- Як може така не грамотна і не образована людина висувати обвинувачення щодо патріотизму таких осіб як Голомша та Головко. Так от, що я Вам дорогі однодумці скажу....." Зависники, які у цьому житті нічого не досягнули і не можуть реалізувати себе як особистість "плитуть такі дурниці".." Глибокий патріотизм, віра в стабільне життя, яскраве майбутнє наших дітей - ось чого прагне Патріот і його лідери!!!
 • Євген14 вересня 2015 19:40 Відповісти IP:  193.53.83.--- Браво.... Михайло Михайлович! Щиро з вами погоджуюсь. і Голомша, і Головко справжні патріоти України, і ще ні один не знайшовся, щоб міг звинуватити цих Патріотів у злодійстві, шахрайстві, бо знають що ці люди ідуть крок із Законом! Слава Патріотам!
 • Львів10 вересня 2015 18:05 Відповісти IP:  176.8.88.--- З Голомші та його братів такі патріоти, як з Януковича президент.
 • Олег17 вересня 2015 06:33 Відповісти IP:  185.95.22.--- такі злобні та безапеляційні заяви свідчать про одне - ця партія стоїть на правильному шляху і люди їй повірили.
 • Влад10 вересня 2015 22:16 Відповісти IP:  95.133.64.--- Таке безпідставне звинувачення на адресу пана Голомші може висунути лише відвертий прихильник того ж таки шапкокрада Януковича, або його ригоАнальної партєйки. Дивно лише, що цей "правдоруб" присвоїв собі такий гучний нік "Львів". Пафосніше звучало б "[***]"...
 • Олена-Патріот-Київ17 вересня 2015 01:47 Відповісти IP:  93.74.249.--- Спочатку думала, що ця навала ботів - то роботу сурковських технологів. Ну, бояться Миколу Ярославовича у Москві - тому і вкидають різні фейки через брудні [***]сайти. Нам не звикати...
  Аж раптом вчитуюсь і відчуваю стилістику майже рідної "Свободи" ... Не хочу вірити, що у когось у Львові "вистачило розуму" розпочати інформаційну війну між патріотичними політичними силами ... Скорше, це результат арешту Юрка Сиротюка і відсутності інформаційної координації ....
 • студент11 вересня 2015 08:47 Відповісти IP:  195.200.65.--- А ти захисник поїдь в Тухлю і поговори із місцевими а заодно глянь на голі вершини гір на цехи побудовані в руслі річок,спитай чому висер лескович незмінний прокурор сколівщини і можливо тодітвої рабські мізки дадуть тобіхоч якесь поняття гідності.
 • Петро Іванович 14 вересня 2015 19:32 IP:  193.53.83.--- Я особисто з Тухлі!!!!!!!!!!!
  Я підтримую Патріота Голомшу!!!!!!!!!
  Саме Голомша, досягнувши своїми силами успіху, не відвернувся від рідного краю!!! Пан Голомша пам'ятає про рідне село, про церкву, про освіту, культуру - Сколівщину!!!!
  Перемоги ПАТРІОТАМ!!!
 • Дзюник10 вересня 2015 17:36 Відповісти IP:  89.105.247.--- ..."націоналізм пригнобленої націі суть патріотизм" - так сказав Лєнін,людина при всій гавнистості далеко не дурна...Так от,український патріотизм давно став вотчиною українських євреїв...А етнічні українці,що люблять свою землю ідуть в націоналісти...Так вже склалось...В даному випадку Коломой вирішив покласти ще одне маленьке яйце в щойно створену маленьку корзинку...В "Укропі" вже не поміщаються...
 • Олег17 вересня 2015 06:45 Відповісти IP:  185.95.22.--- цікавий той "Дзюник" - читає Лєніна і цитує його. Аргументує свою позицію виходячи з позицій марксистсько-ленінської філософії. Тут навіть додати немає чого - все всім зрозуміло ;)
 • Олег17 вересня 2015 06:41 Відповісти IP:  185.95.22.--- Який "всесильний" той Беня - всюди встигає, мабуть має велосипед? (це - з анекдоту про електрика, який мало не у кожному селі "зробив" по дитині - а то і по декілька. На запитання - "А як він так все встигає?" - відповіли: "А він має велосипеда!")

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm