У Служби зовнішньої розвідки з'явився керівник

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Єгора Божка Головою Служби зовнішньої розвідки України та представив колективу нового керівника.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави. 

З червня 2015 року Єгор Божок виконував обов'язки глави Місії України при НАТО.

«Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи», – сказав Порошенко.

Божок народився 1980 року у Києві, закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2000 році закінчив магістерську програму з європейської політики у Брюссельському вільному університеті. Магістр міжнародних відносин та європейської політики, референт-перекладач. Володіє українською, англійською, французькою та російською мовами.

Працював у Департаменті контролю над озброєннями та військово-технічного співробітництва Центрального апарату МЗС України, з 2005 - дипломат Місії України при НАТО. У 2010–2013 — начальник Відділу юстиції, свободи і безпеки Департаменту Європейського Союзу Центрального апарату МЗС України, 

З 2013 року – радник-посланник, заступник Глави Місії України при НАТО. З червня 2015 року – в. о. глави місії України при НАТО. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram