У США бойовий лазер встановили на швидкісний позашляховик для «полювання» на дрони-шпигуни

Американська компанія Raytheon, значний постачальник бойових систем для Міноборони США, представила днями споряджений бойовим лазером швидкохідний позашляховик, який пропонують застосовувати для збивання дронів-шпигунів та споряджених вибухівкою безпілотників, які все частіше використовуються терористами проти американських військових.

Застосування надвзичайно дорогих кінетичних боєприпасів проти таких цілей, зазвичай, є фінансово невиправданим: безпілотники, які використовують терористи, коштують тисячі доларів, а вартість ракети може вимірюватись мільйонами доларів, повідомляє Голос Америки.

Застосування бойового лазеру натомість є значно дешевшим, і за умови доступу до підзарядки не має межі щодо кількості пострілів.

Розробники нової системи поєднали потужний лазер з просунутим варіантом Мультиспектральної системи прицілювання компанії Raytheon та встановили систему на шидкохідний позашляховик Polaris MRZR.

«Одного заряду від стандартної розетки у 220 вольт, система на боту позашляховика здатна протягом 4 годин виконувати завдання зі збору розвідданих, спостереження та здійснити від 20 д 30 пострілів. Систему також можна поєднати із електрогенератором, що зробить кількість пострілів фактично безмежною», – відзначає сайт компанії.

На поточний момент стрільба може вестися лише під час зупинки позашляховика.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram