У США хочуть рятувати природу за допомогою ГМО

У Сполучених Штатах хочуть розробити навчальні боєприпаси, які швидко розкладатимуться у природі і замінять традиційні знаряди. Їх використовуватимуть на всіх без винятку американських військових полігонах.

Таке замовлення на розробку біорозкладних гранат, мінометних мін та артилерійських знарядів надійшло від Міноборони Сполучених Штатів до урядової програми розвитку малого бізнесу.

За останні 6 років Пентагон вважає зміну клімату, спричинену людською діяльністю, загрозою національній безпеці Сполучених Штатів. Через те, що Міноборони США, як найбільший споживач палива і боєприпасів, завдає значної шкоди довкіллю, у відомстві вирішили реалізувати кілька екологічних програм, зокрема перевести літаки і кораблі на біопаливо, активно використовувати сонячну енергію та переробляти побутові відходи. Новий тендер на розробку біорозкладної зброї є одним з кроків Міноборони США щодо зниження впливу військових на клімат.

Відповідно до вимоги військових, нові боєприпаси мають бути виконані з матеріалів, які швидко розкладаються в природі, і не завдають шкоди довкіллю. Військові допускають, що це може бути бамбукове волокно. Нові навчальні боєприпаси також повинні містити насіння генетично модифікованих рослин. Такі рослини повинні очищувати ґрунт від забруднення і прискорювати розкладання залишків боєприпасів. Крім того, генетично модифіковані рослини не повинні завдавати шкоди тваринам, якщо ті з'їдять їх.

-
 

Теги: ГМО, природа

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram