У США морські леви напали на відвідувачів аквапарку

Частину затоки Сан-Франциско, де розташований аквапарк, закрили для купання після того, як морські леви, що там живуть, за останні дні двічі нападали на людей.

Про це повідомляє ВВС Україна

Минулої п'ятниці агресивна тварина вкусила чоловіка у районі паху, а день перед тим інший чоловік отримав серйозну травму руки.

Не виключено, що обидва напади скоїв той самий морський лев.

Аквапарк у Twitter опублікував офіційне повідомлення, що аквапарк закриють до понеділка.

Фахівці з місцевого Центру морських ссавців кажуть, що такі напади на людей з боку тварин рідкісні, проте, за останні три роки було зареєстровано 10 подібних випадків.

Востаннє морський лев напав на купальника в затоці Сан-Франциско минулого тижня.

«Тварина вкусила його в область геніталій», - розповів в інтерв'ю газеті San Francisco Chronicle 79-річний Боб Ропер, який є у тому ж клубі плавців, що і потерпілий.

Іншого чоловіка, 56-річного Крістіана Айнфельда, морський лев вкусив за руку під час купання.

Як розповів Айнфельд каналу KTVU, побачивши, що наближається морський лев, він крикнув йому: «Ні!». Проте, за його словами, тварина ніяк не відреагувала на крик.

«Його морда ковзнула по моїй руці. На щастя, він схопив мене за руку лише одним зубом», - додав постраждалий.

Зоологи кажуть, що поведінку морських левів важко передбачити. Експерти поки не можуть назвати причину нападів на людей.

«Можливо, морські леви таким чином просто захищають свою територію, або ж ідеться про поранену чи хвору тваринну», - припустила представник аквапарку Лінн Калліван в інтерв'ю CBS News.

У травні цього року в Ричмонді на заході Канади морський лев стягнув у воду дівчинку, що сиділа на березі, схопивши її за плаття. Дитина не постраждала.

 

Теги: США, тварини

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram