У США презентували нові санкції проти РФ

Сьогодні сенатори США заявили про внесення законопроекту «Акт протидії бойовим діям Росії – 2017», який посилює санкції проти Російської Федерації, а також закріплює вже існуючі обмеження на законодавчому рівні.

Про це політики повідомили під час прес-конференції у Вашингтоні, пише Укрінформ.

«Це детальний законопроект, який запроваджує ще більші санкції проти Росії через її діяльність проти інтересів США», - сказав сенатор Бен Кардін, головний ініціатор проекту закону.

Водночас, він наголосив, що Росія атакувала США в кібер-просторі, і в цьому сумнівів більше немає. Також законодавець нагадав, що в доповіді американських спецслужб було чітко вказано, що за хакерськими нападами на американські політичні установи стояв особисто президент РФ Володимир Путін.

Презентований документ має на меті «надіслати чіткий меседж», що не тільки демократи, але й ключові республіканські сенатори продовжують наполягати на покаранні Росії через її агресивну поведінку. Проект закону також підкреслює інше ставлення американського політикуму в розріз бажанню обраного президента Дональда Трампа зблизитися у відносинах з Кремлем.

Нові санкції вводитимуть заборону на видачу віз та замороження активів тих, хто підриває кібербезпеку державної або приватної інфраструктури і демократичних інститутів США. Обмеження можуть також охопити угоди з російськими оборонним і розвідувальним секторами, «потенційно ускладнюючи для банків ведення бізнесу з російськими військовими і шпигунськими агентствами».

Крім того, законопроект закріплює санкції адміністрації Обами проти Росії, введені у відповідь на втручання РФ у вибори та її спробу анексії Криму в 2014 році. Документ також заборонятиме будь-які дії, що мають на увазі визнання російського суверенітету над Кримом.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram