14 11 2017 20:58

У Стрию відбудеться суд щодо побиття учасника АТО, який викрив «гравійну мафію»

15 листопада о 15.30 у Стрийському міськрайонному суді відбудеться судове засідання у справі побиття учасника війни на Донбасі (з 2014 р.), старшого механіка-водія третьої танкової роти 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади, депутата Стрийської районної ради від ВО «Свобода» Мар’яна Берездецького.

Про це у коментарі «Вголосу» розповів сам потерпілий.

За словами Мар’яна Берездецького, у судовій справі вже було 2 засідання. «На лаві підсудних місцеві спортсмени Роман Когут і Юрій Бугрій. Ці люди визнали свою вину. Коли справа ще не дійшла до суду, один з них дзвонив і казав мені, що це було замовний напад через мою активну позицію щодо незаконного вивозу гравію зі Стрия. Тепер на суді зловмисники розповідають, що, насправді, вони не на того хотіли напасти», - зазначив учасник війни на Донбасі, який зараз перебуває на східному фронті.

Учасник АТО у складі батальйону «Січ» Володимир Лоїш, у коментарі «Вголосу», закликав учасників бойових дій прийти завтра під Стрийський міськрайонний суд і підтримати встановлення правди у справі про побиття Мар’яна Берездецького.

Нагадаємо, що на Мар’яна Берездетського напали ввечері 14 червня 2017 р.