У суді над бійцем 51-ї бригади через рік виявили, що він танкіст

У Володимирі-Волинському міському суді відбулося чергове засідання щодо «дезертирства» воїна 51-ї бригади Олександра Хваса.

Про це повідомив адвокат Василь Нагорний, передає власкор «Вголосу».

За словами Василя Нагорного, свідки в справі вкотре не з’явилися на суд і лише через рік судової тяганини виявили чим Олександр Хвас займався у зоні АТО.

«Оглянули дві відповіді з архіву щодо того, хто такий Хвас. Виявилось, що він танкіст, а не командир гармати – дурдом з документами продовжується. Свідки не з’явились, але військовий прокурор пообіцяв, що 5 січня 2017 року вони будуть присутні і ми завершимо розгляд справи», - зауважив він.

Нагадаємо, справу щодо «дезертирства» Олександра Хваса розглядають із січня 2016 року. Боєць мобілізувався у першій хвилі, після Іловайська повернувся одним з останніх зі зброєю і технікою. На думку військової прокуратури, втік він вже по прибуттю у Володимир-Волинський. Наразі свідків військова прокуратура не представила, натомість свідки захисту стверджують, що Олександр Хвас перебував в частині. Єдиний доказ – рапорт командира, який у найтяжчий момент під Іловайськом взяв відпустку і поїхав.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram