У Сумах студентки стали повіями задля розваги

У Сумах студентка третього курсу одного з вищих навчальних закладів втягнула двох своїх неповнолітніх подруг в заняття проституцією.

Про це інформує поліція Сумщини.

Як відомо, дівчина, відправившись на навчання, вирішила трохи підзаробити роботою повії. Потім вона долучила до цього своїх подруг 16 та 17 років, з якими ділила кімнату студентського гуртожитку. Клієнтів студентки підшукували через Інтернет, на сайтах знайомств, після чого вели приватні зустрічі на території чоловіків. За свої послуги дівчата брали 500 гривень за годину.

«Подруги підозрюваної зізнаються, що робота повій для них була швидше розвагою, аніж реальною фінансовою підтримкою, внаслідок чого і погодились на пропозицію своєї товаришки», заявляє начальник відділу поліції з боротьби зі злочинами пов'язаними з торгівлею людьми Володимир Кравченко.

Стосовно неповнолітніх дівчат правоохоронці склали адміністративні протоколи, а проти 18-річної студентки слідчі відкрили одразу два кримінальних провадження за «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» та «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією», які вже скерували до суду. Студентці загрожує до десяти років ув'язнення.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm