У Таїланді печеру, в якій застрягли діти, хочуть перетворити на туристичний об'єкт

Печера Кхао Луанг в Таїланді, де упродовж двох тижнів були заблоковані 12 школярів та їх тренер, стане туристичною визначною пам'яткою.

Про це заявив заступник глави національних парків Таїланду Чонгклай Ворапонсатрон, повідомляє ABC News.

«У цій кризовій ситуації я не хочу говорити про роботу, але я думаю, що тайському народові пощастило, оскільки у нас з'явиться туристична пам'ятка світового рівня», – зазначив він.

За словами чиновника, остаточне рішення з цього питання прийме міністерство природних ресурсів і охорони навколишнього середовища.

Водночас інформації про те, як влада планує перетворити печеру в безпечне для туристів місце, поки немає.

Нагадаємо, наприкінці червня дванадцять футболістів-підлітків юнацької футбольної команди «Академія диких кабанів» і її тренер загубилися в печері Кхао Луанг в провінції Чіанграй на півночі Таїланду. Хлопці пішли на прогулянку серед скель, але їх подорож перервала злива. Саме негода і вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло.

2 липня рятувальники знайшли підлітків і їхнього тренера, які загубились у печері Кхао Луанг на півночі Таїладу. Їхні пошуки тривали дев'ять днів – дітей розшукували тайські дайвери і міжнародні фахівці. А біля входу в печеру чекали і молилися батьки.

Участь у рятувальній операції також брав український дайвер Всеволод Коробов. Він пройшов найскладнішу трикілометрову ділянку в затопленій печері.

У понеділок рятувальники вивели іще чотирьох хлопчиків із затопленої печери в Таїланді. 

Американський підприємець Ілон Маск повідомив, що міні-субмарина готова до використання в рятувальній операції з визволення з печери Кхао Луанг дітей і вже доставлена в Таїланд.

Окрім того, у врятованих із печери в Таїланді дітей виявили інфекцію.

Раніше повідомлялося, що дев'ятого хлопчика евакуювали з печери Кхао Луанг.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram