У Тернополі облаштовують футбольне поле

10.08.2017 12:03
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
У Тернополі, у парку Топільче, тривають роботи з облаштування футбольного поля. Уже 9 вересня на оновленому полі розпочнеться Чемпіонат України серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги.

«Раніше цю територію вже використовували для проведення тренувань з футболу. Зараз ми облаштовуємо тут повноцінне поле, яке відповідатиме усім нормам і на якому можна буде проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівня, – пояснив міський голова Тернополя Сергій Надал. Наразі тут облаштовано газон, встановлено систему автоматичного поливу та огорожу. У найближчих планах – облаштувати технічну зону, нанести розмітку та встановити футбольні ворота. Також на цій території встановимо трибуни та облаштуємо місця для переодягання спортсменів з душовими кабінами».

Слід зазначити, що у місті тривають роботи з облаштування газону футбольного поля на Центральному стадіоні, а наступним проектом буде відновлення стадіону колишнього «Комбайнового заводу», який реалізують за кошти міського бюджету у рамках проекту «Громадський бюджет».

 

«Вголос»

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 0 +

КОМЕНТУВАТИ


Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm