У Тернополі облаштовують футбольне поле

10.08.2017 12:03
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
У Тернополі, у парку Топільче, тривають роботи з облаштування футбольного поля. Уже 9 вересня на оновленому полі розпочнеться Чемпіонат України серед команд дитячо-юнацької футбольної ліги.

«Раніше цю територію вже використовували для проведення тренувань з футболу. Зараз ми облаштовуємо тут повноцінне поле, яке відповідатиме усім нормам і на якому можна буде проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівня, – пояснив міський голова Тернополя Сергій Надал. Наразі тут облаштовано газон, встановлено систему автоматичного поливу та огорожу. У найближчих планах – облаштувати технічну зону, нанести розмітку та встановити футбольні ворота. Також на цій території встановимо трибуни та облаштуємо місця для переодягання спортсменів з душовими кабінами».

Слід зазначити, що у місті тривають роботи з облаштування газону футбольного поля на Центральному стадіоні, а наступним проектом буде відновлення стадіону колишнього «Комбайнового заводу», який реалізують за кошти міського бюджету у рамках проекту «Громадський бюджет».

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram