У центрі Львова створять зону паркування «Вернісаж»

У центрі Львова створять паркувальну зону «Вернісаж».

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 травня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«З метою оптимізації витрат на обладнання майданчиків для паркування та збільшення обсягу надходжень до бюджету міста від надання послуг паркування виконавчий комітет вирішив: управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури об’єднати земельні ділянки, спеціально визначені для забезпечення паркування транспортних засобів на вул. Вірменській (18 парко-місць), вул. Лесі Українки (10 парко-місць), вул. Театральній (25 парко-місць), вул. Низький Замок (20 парко-місць), у спеціально обладнану зону паркування Вернісаж з встановленням автоматичних терміналів (в’їзного та виїзного) із загальною кількістю місць для паркування – 73», - йдеться у рішенні виконкому.

Як зазначив у коментарі начальник інженерного господарства Олександр Одинець, цей паркінг обслуговуватиме ЛКП «Львівавтодор». Вартість години паркування становитиме 8 грн/год. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm