У Великобританії збільшилась кількість противників Brexit

Противників виходу Великобританії з ЄС серед британців, за даними соцопитувань, уже більше 50 відсотків. Тоді як прихильників – лише 41 відсоток. Такого розриву між таборами не було від моменту референдуму щодо Brexit.

Серед громадян Великобританії спостерігається дедалі більший розрив між кількістю противників та прихильників виходу Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу, повідомляє британське видання The Independent дані соціологічного опитування, передає DW.

Згідно з дослідженнями громадської думки, 51 відсоток опитаних громадян не бажає виходу Великобританії зі складу ЄС – так званого Brexit. Натомість 41 відсоток респондентів схвалюють цей крок. Ще сім відсотків респондентів не визначилися з відповіддю, а один відсоток взагалі відмовився відповідати. Як зазначають соціологи, 10-відсоктова різниця між противниками та прихильниками виходу країни з членства в ЄС – найвищий показник з моменту проведення референдуму щодо цього питання в літку 2016 року.

Нагадаємо, 15 грудня лідери 27 країн Євросоюзу визнали достатній прогрес у переговорах з Великобританією щодо Brexit та вирішили перейти до другої фази. Також вони під час саміту в Брюсселі ухвалили настанови щодо другої фази переговорів.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm