11 07 2018 20:25

У Верховні Раді створять міжфракційне об’єднання «Мажоритарники проти мажоритарки», - депутат

Народний депутат України від ВО «Свобода» Юрій Левченко, спілкуючись із громадою біля будівлі Верховної Ради, зазначив, що треба позбутися мажоритарки й закритих виборчих списків.

Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Свободівець наголосив, що нинішня виборча система сприяє політичній корупції, коли більшість мажоритарників купують виборців в округах, а олігархи – місця в партійних списках.

«Питання щодо нового Виборчого Кодексу дуже просте. Або Україна отримає шанс мати нормальний незалежний законодавчий орган, який представлятиме інтереси більшості українців, або парламент і далі діятиме вузько в інтересах олігархату й одного відсотка громадян», – зазначив Юрій Левченко.

Він також анонсував створення в парламенті міжфракційного об’єднання «Мажоритарники проти мажоритарки». За словами народного депутата, для того, аби здобути перемогу в окрузі, нормальній людині доводиться пройти через пекло, борючись із олігархами та їхніми ставлениками.

Водночас парламентар закликав громадськість долучатися до акції за ухвалення нового Виборчого кодексу, яка відбудеться 6 вересня біля Верховної Ради.