У Верховній Раді прийняли закон про мовне квотування на телебаченні

Український парламент підтримав у першому читанні законопроект №5313 про обов'язкову частку державної мови в аудіовізуальних ЗМІ.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

На підтримку законопроекту проголосували 244 депутата.

Законом передбачається, що частка передач або фільмів українською мовою має становити не менше як 75 % протягом доби у кожному з проміжків часу з 7:00 до 18:00 та з 18:00 до 22:00.

Для відповідних телеорганізацій регіональної та місцевої категорій мовлення планується встановити обов’язкову частку на рівні 50 %.

Також уточнено правила обчислення частки передач та і фільмів, виконаних державною мовою. Зокрема, передбачено, що фільми та передачі, які не є власним продуктом телерадіоорганізації та виконані не державною мовою, мають бути субтитровані державною мовою.

Крім того, встановлено, що передача вважається виконаною державною мовою, якщо всі репліки ведучих виконані державною мовою. При цьому допускається використання інших мов без дублювання та озвучення при репортажах з місця подій, у коментарях запрошених осіб тощо.

 

«Свобода»

 

 


КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • dsgsfdsf16 березня 2017 21:36 Відповісти IP:  188.163.71.--- А эта тем с принятием закона 2504а-д ВЧИТАЙТЕЬС В ФРАЗУ ---- Сведения о гражданах, не являющихся военнообязанными, подлежат уничтожению. Т.е. несколько гомиков типа Пашинского, Винника и какого-то черта из Тернополя! ВЫВЕЛИ НАВСЕГДА ИЗ ПРИЗЫВА ВСЕХ ЯЦЕНЮКОВ, которые после отставки должен быть в окопе, всех уюбишных мажоров типа детишек Турчинова, Авакяна просто навсегда исчезнут из военкоматов..... Т.е закон предполагет УНИЧТОЖЕНИЯ ДЕСЯТКИ ТЫСЯЧ ЛИЧНЫХ ДЕЛ ОТМАЗАВЩИХСЯ... И навсегда и бесповоротно. Может этому [***] Вальцману вставит пистон его Джейкоб,, а может это хряк подпишет закон...... Ничего будем тогда воевать до полного разгрома БПП, НФ, Самопомощи, а если надо этого непонятного образование, которое неспособно даже работу мытарей выполнить....

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram