У Відні біженець зарізав сестру через суперечку з батьками

Поліція Відня заарештувала 18-річного вихідця з Афганістану, якого підозрюють у «вбивстві честі» власної 14-річної сестри.

Про це повідомляє Kronen Zeitung.

Юнак зізнався, що вчинив вбивство в стані афекту після того, як в сім'ї виникла суперечка через небажання дівчини ходити в школу. Він заявив, що «вибухнув», коли його сестра підвищила голос на батьків і відштовхнула його самого.

Повідомляється, що після вбивства юнак самостійно пішов в поліцію і повідомив, що задоволений скоєним, оскільки сестра «порочила честь сім'ї». Пізніше його адвокат заявив, що він жалкує за вбивством і не хотів позбавляти життя сестру, а лише налякати її. Також він вказав, що їхня сім'я досить «ліберальна».

Представник Управління у справах молоді і сім'ї Петра Мандл стверджує, що дівчина навпаки хотіла отримати хорошу освіту і тому мала намір покинути рідну домівку, де її виховували в «традиційних умовах» і де вона почувала себе, як у в'язниці. Незадовго до загибелі вона відвідувала кризовий центр, щоб отримати психологічну допомогу і навіть висловлювала прохання пожити в ньому.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram