У відповідь на отруєння Скрипаля Британія може здійсники кібератаку проти Росії

У відповідь на отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля, який працював на британські спецслужби, та його доньки Юлії офіційний Лондон може здійснити кібератаку проти Росії.

Про це заявила глава МВС Британії Ембер Радд, повідомляє «24 канал» із посиланням на «Times».

Зазначимо, що 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною.

Натомість заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров вважає, що до отруєння Сергія Скрипаля є причетною Велика Британія.

Співрозмовники видання в уряді зазначають, що хакерська атака виглядає найбільш прийнятним заходом у відповідь. Зокрема, за даними Times, британська сторона може атакувати російські урядові сайти, а також портали, які поширюють фейкові новини, і так звані «фабрики тролів».

Нагадаємо, 4 березня російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка були виявлені без свідомості на лавці у торговому центрі The Maltings у Солсбері.

Скрипаль з донькою досі в реанімації в критичному стані. За попередніми даними, вони зазнали вливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.

Влада Великої Британії підозрює, що до отруєння причетний Кремль і вже пригрозила РФ частковим бойкотом ЧС-2018 з футболу. ЗМІ ж заговорили про плани Лондону запровадити нові антиросійські санкції.

Сергій Скрипаль – колишній полковник Головного розвідувального управління РФ. У 2006 році був засуджений на 13 років позбавлення волі за шпигунство на користь Великої Британії. Він зізнався, що був завербований британськими спецслужбами в 1995 році. За інформацією російського слідства, Скрипалю заплатили понад $100 тис. за інформацію про працівників і агентів ГРУ, які діяли в країнах Європи.

У 2010 році був помилуваний у межах операції з обміну громадян Росії, засуджених в Росії за шпигунство на користь США і Великої Британії, на агентів російських спецслужб, затриманих в США в червні 2010 року.

Після Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram