У Вільнюсі стартував саміт країн «Східного партнерства»

Саміт країн «Східного партнерства» у Вільнюсі, на якому планувалося підписання Угоди про асоціацію України та ЄС, стартував у Вільнюсі і триватима два дні.

Участь у саміті візьме глава України Віктор Янукович.

У перший день саміту президент Литви Даля Грібаускайте, глава Євроради Херман ван Ромпей і голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу проведуть дискусію щодо ситуації, яка склалась з Україною. Завершиться четвер робочою вечерею глав держав-членів Євросоюзу і їх шести східноєвропейських колег.

На другий день саміту у Вілюнюсі, 29 листопада, заплановано підписання угод.

Опозиційна депутат Леся Оробець, яка присутня в парламенті Литви зазначила, що до українців особливе ставлення.

«До нас особливе ставлення: про нас говорять, що надія ще є, українська – одна з восьми робочих мов Парламентського Форуму. Від влади ще нікого (не уявляю, про що вони виступатимуть!). Від опозиції Борис Тарасюк, Мустафа Джемілєв, Ольга Боднар і я», – написала Оробець на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, на саміті у Вільнюсі очікувалося підписання Угоди про асоціацію України та Євросоюзу, однак керівництво країни відмовилося від цього, призупинивши процес.

Лідери опозиційних фракцій «Батьківщина» Арсеній Яценюк, УДАР Віталій Кличко, в також ВО «Свобода» Олег Тягнибок ще в середу прибули до Вільнюса для участі у Саміті Східного партнерства.

Джерела: lb, comments.ua

Фото: twitter.com/S_Andrushko

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram