У Януковича заявили про незаконного адвоката у справі про держзраду

Адвокат екс-президента України Віталій Сердюк заявив, що призначення державного захисника у справі про держзраду є незаконним.

Про це йдеться у заяві адвоката, передає Українська правда.

За його словами, залучення державного адвоката було протиправним.

«Але навіть ця спроба надати процесу вигляд законності була здійснена судом з порушеннями законодавства – суд вкотре не проінформував Віктора Януковича належним чином про прийняте рішення, як того вимагає чинне законодавство, та й саме рішення, до речі, після нарадчої кімнати офіційно не оголошувалося», - зазначив Сердюк.

«Хочу нагадати, що Віктор Янукович відкликав нас як своїх захисників із судового процесу про державну зраду. Жодних доручень від Віктора Януковича щодо комунікацій з адвокатом Віталієм Мешечком не надходило», - додав він.

Нагадаємо, 6 липня Оболонський райсуд Києва задовольнив клопотання сторони обвинувачення і ухвалив рішення про призначення екс-президенту Віктору Януковичу безплатного адвоката із Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги. Ним став Віталій Мешечек.

6 липня Янукович заявив у відеозверненні, що відкликає своїх адвокатів із судового процесу щодо нього. Сторона обвинувачення звернулася до суду з клопотанням призначити безплатного адвоката екс-президенту.

На попередньому засіданні суд ухвалив рішення про проведення спеціального судового провадження, оскільки обвинувачений не з'явився на судовому засіданні.

5 липня Янукович заявив, що не бажає брати участь в ініційованому Україною судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає з суду своїх адвокатів.

6 липня захист Януковича подав до суду заяву про вихід екс-президента з процесу у справі про держзраду. 

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm