У Європарламенті заявили про необхідність блокування «Північіного потоку-2»

Віце-голова Європейської народної партії у Європарламенті виступив у Страсбургу з пропозицією блокування «Північіного потоку-2».

Про це повідомляє Польське радіо.

«Nord Stream-2» необхідно заблокувати», – заявив віце-голова Європейської народної партії у Європарламенті. Манфред Вебер виступив на дебатах присвячених стану Європейського Союзу, які відбулися у Страсбургу.

Євродепутат наголосив, що дії московської влади викликають занепокоєння, політик згадав про військові маневри «Запад-2017», які відбудуться поблизу євросоюзних кордонів:

«Після війни у Грузії, Україні, Сирії чимало людей побоюється того, що планує Путін. Європа повинна захищатися. Ідеї щодо європейського оборонного союзу розиваються в доброму напрямку. Вони нам потрібні. Тому ми повинні зупинити «Північіний потік-2» – наша безпека, мої дорогі друзі, є важливішою ніж бізнес і гроші».

Як відомо, газогін «Nord Stream» з’єднав Росію та Німеччину дном Балтійського моря. Труба обминає Польщу та Україну. Проти цієї інвестиції виступала Варшава та інші країні регіону.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram