У Європарламенті заявили про необхідність блокування «Північіного потоку-2»

Віце-голова Європейської народної партії у Європарламенті виступив у Страсбургу з пропозицією блокування «Північіного потоку-2».

Про це повідомляє Польське радіо.

«Nord Stream-2» необхідно заблокувати», – заявив віце-голова Європейської народної партії у Європарламенті. Манфред Вебер виступив на дебатах присвячених стану Європейського Союзу, які відбулися у Страсбургу.

Євродепутат наголосив, що дії московської влади викликають занепокоєння, політик згадав про військові маневри «Запад-2017», які відбудуться поблизу євросоюзних кордонів:

«Після війни у Грузії, Україні, Сирії чимало людей побоюється того, що планує Путін. Європа повинна захищатися. Ідеї щодо європейського оборонного союзу розиваються в доброму напрямку. Вони нам потрібні. Тому ми повинні зупинити «Північіний потік-2» – наша безпека, мої дорогі друзі, є важливішою ніж бізнес і гроші».

Як відомо, газогін «Nord Stream» з’єднав Росію та Німеччину дном Балтійського моря. Труба обминає Польщу та Україну. Проти цієї інвестиції виступала Варшава та інші країні регіону.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram