У жовтні зміниться рух потягів з України до Польщі

Після завершення робіт із модернізації колії вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 27 жовтня

Про це повідомляє Польське радіо

Як повідомляє «Укрзалізниця», з 16 по 27 жовтня у зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі рух поїздів на дільниці Перемишль – Хурко і назад не здійснюватиметься.

У зазначений період швидкісні поїзди Інтерсіті+, які курсують з України до Польщі, зупинятимуться на станції Медика (Польща) і у Львові.

Так, швидкісний поїзд Інтерсіті+ Київ, Львів – Перемишль у період з 16 по 27 жовтня обмежить маршрут курсування до станції Медика (Польща).

Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та в зворотному напрямку. Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а в зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

Інший поїзд Інтерсіті+ Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль у період з 16 по 27 жовтня курсуватиме діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до ст. Львів.

Також у зв’язку з проведенням модернізації колії на дільниці Перемишль – Хурко відбудуться зміни в курсуванні вагонів у складі поїзда Варшава/Вроцлав – Львів.

Так, до початку колійних робіт на дільниці Перемишль – Хурко останній раз вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 14 жовтня та прибуде до Львова 15 жовтня, зворотно відправлення вагона зі Львова 15 жовтня та прибуття до Варшави 16 жовтня.

Вагон Львів – Вроцлав останній раз відправлятиметься зі Львова 14 жовтня та прибуватиме до Вроцлава 15 жовтня, зворотно відправлення зі Вроцлава 15 жовтня та прибуття до Львова 16 жовтня.

Після завершення робіт із модернізації колії вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 27 жовтня та прибуде до Львова 28 жовтня, а зворотно зі Львова – 28 жовтня та прибуття до Варшави 29 жовтня

Вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня та прибуде до Вроцлава 28 жовтня, зворотно відправлення із Вроцлава 28 жовтня та прибуття до Львова 29 жовтня.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram