Уболівальники «Карпат» затролили Садового, бо не сприяє розвитку футболу у Львові

Уболівальники ФК «Карпати» звернулися з листом до мера Львова Андрія Садового з вимогою виконати врешті меморандум, підписаний ще 2006 року між клубом та мерією, про розвиток футболу.

Відповідний лист зачитав сьогодні на сесії Львівської міської ради в. о. гендиректора ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький. За його словами, у п’ятницю до клубу з’явилися обурені вболівальники, які просили передати меру Садовому відповідного листа:

«У 2006 році, в результаті подій т. зв. «зелено-білої революції» у Львові, Ви, як завжди, гарно пропіарились. Після підписання Меморандуму щодо болючого для ФК «Карпати» питання Ви не лише не виконали підписані ще тоді документи, але і фактично обдурили львів'ян: до сьогодні питання оформлення права оренди ФК «Карпати» на земельну ділянку не вирішене.

Більше того, у 2013-му Ви ледве не «відтяпали» від стадіону «Україна», т. зв. «верхні тренувальні поля», а згодом фактично ще й «відрізали» від нього т. зв. «нижні тренувальні поля», віддавши їх ЛКП «Зелений Львів». Риторичне запитання: що будувати плануєте? VIP-котеджі чи ще один модний готель?

Чому Ви блокуєте будь-які питання, які можуть в комерційному плані допомогти існуванню ФК «Карпати», при чому ще з часів свого депутатства у Львівській міській раді – від початку 2000-х?

Ми розуміємо, що зараз у Вас, напевно, нема часу на львівський футбол, Ви ж зайняті основним політичним проектом свого життя: «Садовий йде в президенти України», але нам байдуже, виборці зрештою потрохи розумнішають.

Ми, уболівальники ФК «Карпати», заявляємо, що нам небайдужа доля львівського клубу. Місцева влада (і Ви в тому числі) – рано чи пізно будуть змінені і або забуті, або притягнені до юридичної відповідальності, а Клуб – залишиться.

Це Клуб нашого міста, в якому ми живемо і в якому будуть жити наші діти, тому вимагаємо від Вас думати не лише про цікаві для Вас особисто проекти, а зробити щось корисне для ФК «Карпати»: надайте врешті землю навколо стадіону «Україна» у пільгову довгострокову оренду клубу!

Ми не будемо терпіти таке Ваше відношення до нашого Клубу».

Ідеться про 17 га майнового комплексу стадіону «Україна» у м. Львові.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm