Інформує РІСУ з посиланням на "Вікна".

Прибувши до Гошева, усі піднялися до василіанського монастиря на Ясній горі, який має більше ніж 500-річну історію. Кожен мав добру нагоду під час екскурсії дізнатися чимало цікавого про монастир, а головне помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері.

Паломники завітали і до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, де ввечері відбулися молитовні чування, духовні розважання, прочани молилися Божественну Літургію за мир в Україні, здоров'я рідних і знайомих. Кожен мав можливість приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

Від імені паломників капелани подякували сестрам за їхню відкритість, за те, що вони так тепло і гостинно зустріли військових та надали їм нічліг. Нагадаємо, що сестри вже не вперше радо відкривають двері свого реколекційного дому для військових прочан.

На завершення учасники духовно-пізнавальної мандрівки побували в Закарпатті, де відвідали замок Паланок в Мукачеві та взяли участь в екскурсії містом, а також відвідали термальні води в урочищі Косонь Берегівського району Закарпатської області.