Учасники АТО зі Львівщини можуть отримати грошову допомогу на реабілітацію та оздоровлення

У 2017 році на території Львівщини триває реалізація Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки. На цю програму цьогоріч передбачили 2,2 млн грн., використали вже 1 млн 415 тис грн.

Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповіла директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк.

«Програма передбачає надання адресної одноразової допомоги або на фізичну чи медичну реабілітацію, або на оздоровлення. При цьому учасники АТО мають мати відповідну довідку про надання допомоги санаторно-курортного лікування», - розповіла Наталія Кузяк.

За її словами, сума допомоги на оздоровлення становить 5 250 грн. Допомога на медичну та/або фізичну реабілітацію інвалідам війни І групи - 25 000 гривень, інвалідам війни ІІ групи - 15 000 гривень; інвалідам війни ІІІ групи - 10 000 гривень.

«Для отримання такої фінансової допомоги необхідно звернутися в управління соцзахисту за місцем проживання та надати відповідні документи, - додала директор департаменту, - На сьогодні на Львівщині є 232 особи з інвалідністю серед учасників АТО. За матеріальною допомогою вже звернулося 118 осіб». 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm