Удари по Сирії стануть уроком для тих хто думає що може безкарно застосовувати хімзброю - Мей

Удари по Сирії стануть уроком, для тих, хто думає, що може безкарно застосовувати хімзброю, - Мей

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що удар по Сирії був законним і мав на меті послабити здатність режиму досліджувати, розробляти та розміщувати хімічну зброю.

Про це повідомляє The Guardian.

За словами прем’єр-міністра, Великобританія намагалась звернутись до Сирії через дипломатичні канали, але безрезультатно.

«Ці удари були спрямовані на те, щоб припинити варварське використання хімічної зброї в Сирії і за її межами. Це також є нагадуванням для всіх, хто вважає, що має право безкарно застосовувати зброю», - наголосила вона.

Мей заявила, що «британський уряд впевнений в успіху» здійснених ударів по сирійській території.

«Ми віддали б перевагу альтернативному варіанту дій, але наразі це було неможливо. Ми не можемо допустити, щоб застосування хімзброї стало нормою — у Сирії, в Британії або хоч де», - наголосила глава британського уряду.

При цьому вона назвала удари по Сирії «правильним і законним» кроком, попри те, що таке рішення уряд ухвалив без консультацій з парламентом країни.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг та канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтримали удари, нанесені по Сирії.

Як відомо, в ніч на 14 квітня збройні сили США, Великобританія і Франція завдали удари по сирійських об'єктах, пов'язаних з хімічною зброєю.

Сирійські ЗМІ повідомили про трьох постраждалих унаслідок ракетних ударів.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram