Угорщині байдуже що думає про український мовний закон Венеціанська комісія – Орбан

Угорщині байдуже, що думає про український мовний закон Венеціанська комісія, – Орбан

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попередив, що конфліктні ситуації з Україною можливі і в майбутньому через нові законодавчі ініціативи Києва, а позитивне рішення Венеціанської комісії не применшать претензії через освітній закон.

Про це повідомляє «Європейська правда». 

Прем'єр-міністр Угорщини наголосив, що позитивне рішення Венеціанської комісії щодо українського закону про освіту не зніме претензій Будапешта до Києва.

«У цьому контексті ми не будемо починати марну і філософськи неоднозначну дискусію про міжнародні стандарти захисту прав меншин, адже це – делікатне питання», – сказав він.

За словами Орбана, Угорщина спирається на позицію ЄС, який твердо заявляє про те, що рівень прав меншин, вже досягнутий і наданий, не може бути зменшений з жодної причини.

«Цей рівень можна піднімати, але він ніколи не може бути знижений. І незаперечним фактом є те, що новий закон України «Про освіту» є зменшенням такого рівня у порівнянні з попередньою ситуацією», – заявив прем'єр Угорщини.

При цьому, за словами Орбана, його не обходить, чи є коректними заяви України про те, що вона дотримується міжнародних стандартів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram