Україна достатньо забезпечена енергоресурсами напередодні зими, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що Україна достатньо забезпечена енергоресурсами напередодні зими.

Про це він сказав під час міжнародного економічного форуму у Львові, передає «Інтерфакс».

«Одне з досягнень, які ми продемонстрували за останні 2 роки ... на сьогодні частка газової енергетики в балансі енергоспоживання становить близько 60%. На сьогодні ми маємо достатні запаси вугілля, достатня кількість газу в сховищах, і все ще не купуємо російський газ», - сказав Глава держави.

Повідомляють, що станом на 1 листопада  запаси газу в підземних сховищах становили 14 млрд 451,24 млн куб. м, знизившись з початку опалювального сезону, що стартує 13 жовтня, на 280,79 млн куб. м. Зокрема, 1 листопада відбір газу сховищ склав 19,73 млн куб. м. До всього, запаси вугілля на складах ТЕС України за жовтень збільшились більш ніж на 0,4 млн тонн і станом на 1 листопада склали 1,667 млн тонн, в т.ч. марки "А" - 0,735 млн тонн, марок "Г" і "Д" - 0,932 млн т. Ще понад 0,3 млн тонн запасів перебуває на складах ТЕЦ.

Як повідомлялося раніше, Порошенко сказав, що багато з тих, хто декларував зараз доходи, приписав їх собі, думаючи, що це «нульова декларація». Що це потім дозволить їм уникнути перевірки. Але це не так.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram