Україна і Росія більше не співпрацюють у медіасфері

Україна і Росія більше не співпрацюють у медіасфері

Сьогодні, 20 квітня, розірвано угоду між урядом Росії і Кабінетом міністрів України від 1998 року про співробітництво у сфері інформації.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Російської Федерації, яке було опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

«20 квітня 2018 року припинено дію угоди між урядом РФ і Кабінетом міністрів України про співпрацю у сфері інформації, підписаної у Москві 27 лютого 1998 року», – йдеться в документі.

За даною угодою сторони, зокрема, зобов'язувалися на основі взаємності сприяти належним чином акредитованим представникам засобів масової інформації і створювати умови, необхідні для виконання ними своїх професійних обов'язків, зокрема встановлення ділових контактів і підготовкуа інформаційних матеріалів, телевізійних репортажів.

Кожна сторона зобов'язувалася сприяти діяльності кореспондентських пунктів засобів масової інформації, що функціонують на її території.

Сторони також зобов'язалися підтримувати, заохочувати і вдосконалювати взаємовигідне співробітництво між засобами масової інформації своїх держав.

Всього документ складався з 13 статей.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram